18.03.2013

Хмільний бізнес

"Доля вітчизняних міні-пивоварень залежить від розвитку інфраструктури", - стверджує Микола Лавріненко, Заступник генерального директора АТ "УКРПИВО"

Хто є головними гравцями вітчизняного ринку міні-пивоварень?
Звертаючись до питання розвитку сегменту міні-пивоварень, необхідно розглядати дві групи малих виробництв: домашні міні-пивоварні, в яких люди самі варять своє пиво та самі його споживають, і ресторанні чи барні міні-пивоварні, в яких виготовляють і продають пиво від 1000 до 10 000Гл в рік.

лавриненко Фото АТ "УКРПИВО"

Микола Лавріненко - Заступник генерального директора, головний інженер АТ "УКРПИВО"

Як концепція невеликих пивзаводів з'явилася в Україні?

У всьому світі 95% пива виготовляють на великих пивоварних підприємствах. Необхідно згадати, що в Україні перші міні-пивоварні були куплені за кордоном в 90 роках ХХ століття, переважно в Угорщині (тому, що вони були дешевшими, ніж виробництва Німеччини і вартість обладнання комплектної пивоварні, продуктивністю 10 до 20 Гл на добу, становила від 100 до 120 тис. дол. США). Ці виробництва необхідно було відносити до підприємств малої потужності, а не до міні-пивоварень. Таких пивоварень в Україну було куплено не менше 100 комплектів, але, на жаль, вони не довго змогли конкурувати з великими пивзаводами через відсутність розвинутої системи HoReCa. Залишилися одиниці. Сьогодні в Україні йде друга хвиля розвитку виробництва пива в міні-пивоварнях, але вона вже має більш системний характер.

Яким є ринок міні-пивоварень сьогодні?

Зараз міні пивоварні в Україні розвиваються швидкими темпами. Їх монтують при ресторанах, барах, готелях, торгово-розважальних центрах. Тобто там, де постійно знаходяться потенційні споживачі. Продуктивність цих пивоварень становить від 2 до 10Гл на добу. У цьому випадку немає сенсу фасувати пиво в тару (КЕГи, пляшки): воно в цих же закладах і споживається. Зазвичай там варять кілька сортів пива (світле, темне, пшеничне), які прямо з форфасах або із буферної ємності подають на розливні стійки. Сьогодні такого пива в Україні виготовлено всього 0,1% (приблизно 300 тис.дал.). Це дуже мало, але розвиток міні-пивоварень в Україні залежатиме від розвитку інфраструктури та наявності споживчої можливості, оскільки собівартість пива виготовленого на міні-пивоварні, набагато вища собівартості пива з великих пивоварних заводів.

В яких регіонах концентрується цей бізнес?

В Україні більшість мініпивоварень знаходиться в Києві, Донецьку, Харкові, Львові, Чернівцях, Запоріжжі та інших обласних центрах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank