18.03.2013

Хмільний бізнес

"Доля вітчизняних міні-пивоварень залежить від розвитку інфраструктури", - стверджує Микола Лавріненко, Заступник генерального директора АТ "УКРПИВО"

Хто є головними гравцями вітчизняного ринку міні-пивоварень?
Звертаючись до питання розвитку сегменту міні-пивоварень, необхідно розглядати дві групи малих виробництв: домашні міні-пивоварні, в яких люди самі варять своє пиво та самі його споживають, і ресторанні чи барні міні-пивоварні, в яких виготовляють і продають пиво від 1000 до 10 000Гл в рік.

лавриненко Фото АТ "УКРПИВО"

Микола Лавріненко - Заступник генерального директора, головний інженер АТ "УКРПИВО"

Як концепція невеликих пивзаводів з'явилася в Україні?

У всьому світі 95% пива виготовляють на великих пивоварних підприємствах. Необхідно згадати, що в Україні перші міні-пивоварні були куплені за кордоном в 90 роках ХХ століття, переважно в Угорщині (тому, що вони були дешевшими, ніж виробництва Німеччини і вартість обладнання комплектної пивоварні, продуктивністю 10 до 20 Гл на добу, становила від 100 до 120 тис. дол. США). Ці виробництва необхідно було відносити до підприємств малої потужності, а не до міні-пивоварень. Таких пивоварень в Україну було куплено не менше 100 комплектів, але, на жаль, вони не довго змогли конкурувати з великими пивзаводами через відсутність розвинутої системи HoReCa. Залишилися одиниці. Сьогодні в Україні йде друга хвиля розвитку виробництва пива в міні-пивоварнях, але вона вже має більш системний характер.

Яким є ринок міні-пивоварень сьогодні?

Зараз міні пивоварні в Україні розвиваються швидкими темпами. Їх монтують при ресторанах, барах, готелях, торгово-розважальних центрах. Тобто там, де постійно знаходяться потенційні споживачі. Продуктивність цих пивоварень становить від 2 до 10Гл на добу. У цьому випадку немає сенсу фасувати пиво в тару (КЕГи, пляшки): воно в цих же закладах і споживається. Зазвичай там варять кілька сортів пива (світле, темне, пшеничне), які прямо з форфасах або із буферної ємності подають на розливні стійки. Сьогодні такого пива в Україні виготовлено всього 0,1% (приблизно 300 тис.дал.). Це дуже мало, але розвиток міні-пивоварень в Україні залежатиме від розвитку інфраструктури та наявності споживчої можливості, оскільки собівартість пива виготовленого на міні-пивоварні, набагато вища собівартості пива з великих пивоварних заводів.

В яких регіонах концентрується цей бізнес?

В Україні більшість мініпивоварень знаходиться в Києві, Донецьку, Харкові, Львові, Чернівцях, Запоріжжі та інших обласних центрах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Хмільний бізнес

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank