Субота
09.02.2013
Магазин, що відкрився в столичному ТРЦ Ocean Plaza, встановив новий щомісячний рекорд продажів
 

Наприкінці листопада в столичному ТРЦ Ocean Plaza відбулося відкриття тридцять восьмого магазину Top Secret в Україні. Цій точці вдалося встановити новий місячний рекорд продажів Top Secret в Україні. Попередній рекорд належав магазину, що знаходиться в Херсоні. Разом з тим, не відстає від лідерів і наймолодше українське "дитя" Top Secret: магазин в київському ТЦ Dream Town. Зараз ця точка може похвалитися рекордним для вітчизняної мережі щоденним оборотом.

В цілому, грудень 2012 року став для польської мережі прибутковим місяцем. В цей період оборот компанії збільшився на 20% і склав 55 млн злотих. "Клієнти дуже позитивно зреагували на сезонні знижки у грудні. Це сприяло збільшенню оборотів компанії", - стверджує Богуш Крижинські, віце-президент компанії Redan.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 40 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.