09.02.2013

Українські рекорди Top Secret

Магазин, що відкрився в столичному ТРЦ Ocean Plaza, встановив новий щомісячний рекорд продажів

Наприкінці листопада в столичному ТРЦ Ocean Plaza відбулося відкриття тридцять восьмого магазину Top Secret в Україні. Цій точці вдалося встановити новий місячний рекорд продажів Top Secret в Україні. Попередній рекорд належав магазину, що знаходиться в Херсоні. Разом з тим, не відстає від лідерів і наймолодше українське "дитя" Top Secret: магазин в київському ТЦ Dream Town. Зараз ця точка може похвалитися рекордним для вітчизняної мережі щоденним оборотом.

Top Secret

Мережа торговельних точок ГК Redan налічує вже більше 500 магазинів, які працюють під брендами Top Secret, Top Secret&Friends, Troll та Textilmarket.

В цілому, грудень 2012 року став для польської мережі прибутковим місяцем. В цей період оборот компанії збільшився на 20% і склав 55 млн злотих. "Клієнти дуже позитивно зреагували на сезонні знижки у грудні. Це сприяло збільшенню оборотів компанії", - стверджує Богуш Крижинські, віце-президент компанії Redan.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 40 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank