Субота
09.02.2013
Магазин, що відкрився в столичному ТРЦ Ocean Plaza, встановив новий щомісячний рекорд продажів
 

Наприкінці листопада в столичному ТРЦ Ocean Plaza відбулося відкриття тридцять восьмого магазину Top Secret в Україні. Цій точці вдалося встановити новий місячний рекорд продажів Top Secret в Україні. Попередній рекорд належав магазину, що знаходиться в Херсоні. Разом з тим, не відстає від лідерів і наймолодше українське "дитя" Top Secret: магазин в київському ТЦ Dream Town. Зараз ця точка може похвалитися рекордним для вітчизняної мережі щоденним оборотом.

В цілому, грудень 2012 року став для польської мережі прибутковим місяцем. В цей період оборот компанії збільшився на 20% і склав 55 млн злотих. "Клієнти дуже позитивно зреагували на сезонні знижки у грудні. Це сприяло збільшенню оборотів компанії", - стверджує Богуш Крижинські, віце-президент компанії Redan.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 40 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується