STAGEMAN зробить відпочинок веселішим

Понеділок
12.11.2012
Польська компанія, лідер європейського ринку організації дозвілля, шукає франчайзі в Україні
 

STAGEMAN, компанія, яка надає послуги в сфері анімації (авт.: аніматор - спеціаліст, діяльність якого спрямована на стимулювання та організацію соціокультурної активності у сфері вільного часу), розробила спеціальну пропозицію для готелів, що знаходяться за кордоном. Як стверджують у STAGEMAN, концепція забезпечує гравців готельного бізнесу значними конкурентними перевагами на ринку. Зараз власні відділення компанії функціонують в Польщі, Словаччині та Угорщині, перші франчайзингові точки STAGEMAN відкрилися в Австрії та Іспанії. На черзі - Україна.

"Ліцензію на провадження діяльності в країні отримує лише один франчайзі, - розповідає генеральний директор компанії STAGEMAN Якуб Базек. - Від потенційних партнерів ми вимагаємо освіту або досвід роботи у сфері туризму, а також - вільне володіння англійською мовою. Знання англійської мови необхідне франчайзі, в основному, для комунікації з польським офісом".

Для того, щоб отримати ліцензію ТМ STAGEMAN, необхідно володіти інвестиціями в сумі від € 3,5 тис. до € 5 тис. Крім того, щороку франчайзі сплачуватиме роялті у розмірі 5% від річного доходу. На початкові стадії цей бізнес не вимагає ані офісу, ані персоналу. Партнер може розраховувати на доступ до ІТ-системи, навчання, маркетингову підтримку та допомогу досвідчених наставників.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?