12.11.2012

STAGEMAN зробить відпочинок веселішим

Польська компанія, лідер європейського ринку організації дозвілля, шукає франчайзі в Україні

STAGEMAN, компанія, яка надає послуги в сфері анімації (авт.: аніматор - спеціаліст, діяльність якого спрямована на стимулювання та організацію соціокультурної активності у сфері вільного часу), розробила спеціальну пропозицію для готелів, що знаходяться за кордоном. Як стверджують у STAGEMAN, концепція забезпечує гравців готельного бізнесу значними конкурентними перевагами на ринку. Зараз власні відділення компанії функціонують в Польщі, Словаччині та Угорщині, перші франчайзингові точки STAGEMAN відкрилися в Австрії та Іспанії. На черзі - Україна.

STAGEMAN

По закінченню курортного сезону, під час якого аніматори працюють під яскравим сонцем, починається зима, коли вони розважають лижників в горах.

"Ліцензію на провадження діяльності в країні отримує лише один франчайзі, - розповідає генеральний директор компанії STAGEMAN Якуб Базек. - Від потенційних партнерів ми вимагаємо освіту або досвід роботи у сфері туризму, а також - вільне володіння англійською мовою. Знання англійської мови необхідне франчайзі, в основному, для комунікації з польським офісом".

Для того, щоб отримати ліцензію ТМ STAGEMAN, необхідно володіти інвестиціями в сумі від € 3,5 тис. до € 5 тис. Крім того, щороку франчайзі сплачуватиме роялті у розмірі 5% від річного доходу. На початкові стадії цей бізнес не вимагає ані офісу, ані персоналу. Партнер може розраховувати на доступ до ІТ-системи, навчання, маркетингову підтримку та допомогу досвідчених наставників.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
STAGEMAN зробить відпочинок веселішим

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank