15.10.2012

Пільги для роботодавця

Про те, як платити на 50% менше ЄСВ на заробітну плату розповідає Директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин

Закон "Про зайнятість населення", який набере чинності з 1 січня 2013 року, досить суттєво розширює роль роботодавців у реалізації державної політики зайнятості населення. Так, законом встановлено ряд пільг, прав та обов’язків роботодавця, на яких хотілося б акцентувати увагу. Одним із заходів щодо сприяння зайнятості населення, визначених даним Законом, є стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних.

Віктор Сухомлин

Віктор Сухомлин - директор Київського міського центру зайнятості

Так:
I. Роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць та працевлаштовував на них працівників з розміром заробітної плати не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну таку особу, протягом наступних 12 календарних місяців, компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу. Для реалізації цієї норми необхідна розробка та подальше впровадження низки відповідних нормативно-правових актів.

II. Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню крім 15–ти річних громадян, та яким надано статус безробітного, за направленням органу у сфері зайнятості населення, строком не менше ніж на два роки щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

III. Суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних строком не менше ніж на два роки за направленням органу у сфері зайнятості населення, на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску за відповідну особу за місяць, за який він був сплачений. Компенсація виплачується за рахунок коштів, передбачених на такі цілі у бюджеті Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. А у разі працевлаштування інваліда за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів. Копенсація здійснюється протягом одного року з дня працевлаштування безробітного у порядку та за переліком пріоритетних видів економічної діяльності, визначених Кабінетом Міністрів України.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Пільги для роботодавця

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank