09.10.2012

Jhiva підкорить Кривий Ріг

Завдяки новому франчайзі у місті з’явився перший магазин з чіткою концепцією класичного ділового одягу

На початку вересня мережа ТД "Жива" поповнилася партнерським магазином у Кривому Розі. Відкриття відбулося у ТЦ "Галерея Нова", що знаходиться за адресою пр. Металургів, 42а. П'ятнадцята франчайзингова точка відкрилася завдяки одній із шанувальниць одягу ТМ Jhiva. "Господиня цього магазину була нашою клієнткою у Дніпропетровську, і їй дуже подобався наш одяг, - розповідає директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Партнерська точка працює в популярному торговельному центрі з високим рівнем відвідуваності. Ми з нашим партнером зійшлися у тому, що в цьому місті ще не представлена пропозиція з чіткою концепцією класичного, строгого ділового одягу, як у нас. Тому вирішили, що такий проект буде успішним".

Жива, дівчата, моделі

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистих подій в середній та середній-плюс ціновій категорії

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 15 франчайзингових та 3 власні точки. Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Jhiva підкорить Кривий Ріг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank