Вівторок
09.10.2012
Завдяки новому франчайзі у місті з’явився перший магазин з чіткою концепцією класичного ділового одягу
 

На початку вересня мережа ТД "Жива" поповнилася партнерським магазином у Кривому Розі. Відкриття відбулося у ТЦ "Галерея Нова", що знаходиться за адресою пр. Металургів, 42а. П'ятнадцята франчайзингова точка відкрилася завдяки одній із шанувальниць одягу ТМ Jhiva. "Господиня цього магазину була нашою клієнткою у Дніпропетровську, і їй дуже подобався наш одяг, - розповідає директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Партнерська точка працює в популярному торговельному центрі з високим рівнем відвідуваності. Ми з нашим партнером зійшлися у тому, що в цьому місті ще не представлена пропозиція з чіткою концепцією класичного, строгого ділового одягу, як у нас. Тому вирішили, що такий проект буде успішним".

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 15 франчайзингових та 3 власні точки. Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується