09.10.2012

Jhiva підкорить Кривий Ріг

Завдяки новому франчайзі у місті з’явився перший магазин з чіткою концепцією класичного ділового одягу

На початку вересня мережа ТД "Жива" поповнилася партнерським магазином у Кривому Розі. Відкриття відбулося у ТЦ "Галерея Нова", що знаходиться за адресою пр. Металургів, 42а. П'ятнадцята франчайзингова точка відкрилася завдяки одній із шанувальниць одягу ТМ Jhiva. "Господиня цього магазину була нашою клієнткою у Дніпропетровську, і їй дуже подобався наш одяг, - розповідає директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова. - Партнерська точка працює в популярному торговельному центрі з високим рівнем відвідуваності. Ми з нашим партнером зійшлися у тому, що в цьому місті ще не представлена пропозиція з чіткою концепцією класичного, строгого ділового одягу, як у нас. Тому вирішили, що такий проект буде успішним".

Жива, дівчата, моделі

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистих подій в середній та середній-плюс ціновій категорії

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 15 франчайзингових та 3 власні точки. Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank