28.06.2012

Myway відкладає плани

В цьому році компанія не встигне відкрити 5 франчайзингових шкіл

Рік тому украънський центр сучасної хореографії в Україні Myway оголосив про свій намір розвивати мережу франчайзингових шкіл. До кінця 2012 року компанія мала намір відкрити як мінімум 5 представництв в містах з кількістю населення від 500 тис. чоловік. Як виявилося, на сьогодні плани Myway переносяться на невизначений термін. "Поки що ми ведемо переговори із зацікавленими у розвитку цього бізнесу підприємцями, - розповідає представник Dance Centre Myway Ігор Нестеренко. - В цьому році навряд чи вдасться досягнути намічених планів. Зараз ми не робимо на акценту на франчайзингу, цей напрямок не є для нас профільним. Крім цього, для нашого бізнесу потрібно знайти інвестора, котрий добре орієнтуватиметься в танцювальній сфері. Якщо підприємець погано знайомий з цією діяльністю, ми припиняємо з ним переговори".

Myway, франчайзинг, франшиза

Танцювальний центр Myway - це більше ніж 16 танцювальних стилів, серед яких: hip-hop, contemporary, hip-hop heels, jazz, house dance, jazz - funk, jazz - pop, street - funk, jazz - funk kids, ragga, LA style, popping, broadway jazz, stomp, stretching та інші.

На відміну від вже існуючої в столиці школи, яка розташовується на площі розміром 720 кв.м. та охоплює 5 танцювальних залів, франчайзингова школа Myway може мати лише одну танцювальну залу та знаходитися в приміщенні розміром від 150 кв. м. В залежності від стану орендованого приміщення, інвестиції, необхідні для відкриття школи, становлять 10.000 доларів і більше.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Myway відкладає плани

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank