28.06.2012

Myway відкладає плани

В цьому році компанія не встигне відкрити 5 франчайзингових шкіл

Рік тому украънський центр сучасної хореографії в Україні Myway оголосив про свій намір розвивати мережу франчайзингових шкіл. До кінця 2012 року компанія мала намір відкрити як мінімум 5 представництв в містах з кількістю населення від 500 тис. чоловік. Як виявилося, на сьогодні плани Myway переносяться на невизначений термін. "Поки що ми ведемо переговори із зацікавленими у розвитку цього бізнесу підприємцями, - розповідає представник Dance Centre Myway Ігор Нестеренко. - В цьому році навряд чи вдасться досягнути намічених планів. Зараз ми не робимо на акценту на франчайзингу, цей напрямок не є для нас профільним. Крім цього, для нашого бізнесу потрібно знайти інвестора, котрий добре орієнтуватиметься в танцювальній сфері. Якщо підприємець погано знайомий з цією діяльністю, ми припиняємо з ним переговори".

Myway, франчайзинг, франшиза

Танцювальний центр Myway - це більше ніж 16 танцювальних стилів, серед яких: hip-hop, contemporary, hip-hop heels, jazz, house dance, jazz - funk, jazz - pop, street - funk, jazz - funk kids, ragga, LA style, popping, broadway jazz, stomp, stretching та інші.

На відміну від вже існуючої в столиці школи, яка розташовується на площі розміром 720 кв.м. та охоплює 5 танцювальних залів, франчайзингова школа Myway може мати лише одну танцювальну залу та знаходитися в приміщенні розміром від 150 кв. м. В залежності від стану орендованого приміщення, інвестиції, необхідні для відкриття школи, становлять 10.000 доларів і більше.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank