10.11.2008

Перший Luciano Carvari в Черкасах

1 листопада в Черкаському ТРЦ Екватор відкрився фірмовий магазин взуття та аксесуарів мережі Luciano Carvari

Як стверджують у компанії мережевий проект Luciano Carvari – по-своєму є унікальною пропозицією для українського споживача, який віддає перевагу не скільки комфортною, а більше, - модного взуття за сповна доступною ціною (середній ціновий сегмент, прагнучий виглядати як високий).

Франчайзингова політика компанії дозволяє отримати максимально швидко підтримку по відкриттю фірмового магазину Luciano Carvari на вигідних умовах

Лучано Карварі народився в 1931 році, в італійському місті Порто-сан-Ельпідіо. У віці 23 роки Карварі відкрив власну взуттєву майстерню, та розпочав сімейний бізнес. В 2004р. – із зміною основного власника, марка виходить на зовсім новий для неї рівень розвитку.

Україна є першим етапом в стратегії виходу марки на ринок країн СНД. До нас компанія прийшла в 2005 році, й одразу почала розвивати фірмову мережу в найбільших містах. На початку 2008 року мережа фірмових магазинів Luciano Carvari нараховувала вже 18 магазинів. До серпня поточного року компанія планувала відкрити ще 8 магазинів.

В плани компанії Luicano Carvari до 2010 року входить відкриття ще як мінімум 60 власних магазинів мережі по всій Україні і 10 магазинів за допомогою договору франшизи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank