Вівторок
13.03.2012
В 2012 році компанія має намір вийти на ринки України, Словаччини та Латвії
 

Мережа магазинів модного одягу ТМ Okay Multibrand охоплює на сьогодні близько 300 точок у Польщі, 85 з яких працюють на умовах франчайзингу. Також 5 франчайзингових магазинів діють на території Чехії. Зараз компанія націлена на активне розширення мережі за рахунок ринків ближніх країн. "Цього року ми хочемо дебютувати в Україні, Славаччині та Латвії. В останній із вище згаданих країн, ми маємо потенційного партнера, який планує відкриття як мінімум 5 франчайзингових магазинів, - розповідає генеральний директор компанії Маріуш Бжискі. - До кінця 2012 ми маємо намір поповнити мережу 30 магазинами за межами Польщі".

Що стосується Польші, то тут компанія спрямувала свої сили на відкриття сезонних магазинів у курортних містах. У магазинах представлені такі відомі бренди, як Diverse, Heavy Duty, Autentic Style, Cornette, Madame, Fashion Friends, Tehnnix і багато інших. Крім того, компанія сама є виробником одягу. Також в магазинах присутнє взуття, аксесуари тощо.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію