23.11.2011

GOLDA дефілює по Україні

В тих містах, де починають працювати франчайзингові магазини, компанія проводить покази мод

Франчайзингова діяльність компанії GOLDA розпочалася 4 місяці тому. За цей час український виробник модного жіночого одягу відкрив 4 франчайзингові магазини в таких містах, як Полтава, Тернопіль, Івано-Франківськ та Керчь. В кожному місті, в якому відкривається нова точка франчайзі, компанія проводить покази модного одягу. Серія турів з дефіле по Україні стартувала 8 вересня в Полтаві. Колекції Голди Виноградської - засновниці ТМ GOLDA - були представлені в Полтаві, Тернополі, Керчі та Львові. На даний момент компанія бере участь у тижні моди в Івано-Франківську. Власні магазини зараз у процесі підготовки. Так, в кінці зими перший власний магазин відкриється в Києві, а наприкінці лютого - в одному з найбільших шопінг-центрів у Європі - в Московському ТЦ "Вегас".

Golda, модний одяг, магазин модного одягу, колекції Голди Виноградської

Франчайзингова точка компанії GOLDA окупається франчайзі в період від 2 до 4,5 місяців

Історія компанії GOLDA розпочалася 5 років тому, коли інженеру-енергетику за фахом, Голді Виноградській, бабуся якої була швеєю, почали снитися гарні сни про одяг. "Оскільки сни часто повторювалися, я вирішила, що все це не просто так. Я найняла людей, які замалювали мої сни та пошили сукні. Потім взяла участь в одному конкурсі. Журі сказало, що мені ще потрібно вчитися, але щоб свою діяльність я не припиняла, бо маю до неї талант, - розповіла порталу Franchising.ua директор та головний дизайнер компанії GOLDA Голда Виноградська. - Так я почала вчитися, відкрила своє ательє, а потім, оскільки мені, як інженеру, який звик до великих виробничих потужностей, було затісно в маленькому приміщенні, взялася за організацію масового виробництва".

Своїм франчайзі компанія GOLDA пропонує три формати співпраці: окремий магазин на першому поверсі будівлі з виходом на центральну вулицю (до 70-100 кв.м), секцію в торговельному центрі (70 кв.м) та корнер в діючому магазині жіночого одягу (30-40 кв.м). В залежності від формату інвестиції, необхідні для відкриття франчайзингового магазину, коливаються від 250.500 до 552.000 гривень. Окупається бізнес від 2 до 4,5 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
GOLDA дефілює по Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank