10.10.2011

Okay Multibrand вийшов на чеський ринок

У компанії з’явився мастер-франчайзі, який відкриє в країні 20 магазинів одягу

Перший магазин одягу торговельної марки Okay Multibrand днями запрацював у Чеській Республіці. Відкриття відбулося в Лоуні - невеликому містечку з населенням близько 20 тисяч чоловік, що на північному заході країни. В планах партнера компанії - відкриття на території країни 20 магазинів під відомим брендом.

Фото пункту системи Okay Multibrand Shops

Асортимент брендів, представлених у магазинах: OKAY, Glostory, GOGO, Smith, Emoi, Ebound, TehnniX, Avic Tehnnix, Heavy Duty, Diverse, Authentic Style (Sublevel, Fresh Made, Enemy, IDPDT), годинники Jim i Stamps, аксесуари Madame, біжутерія YVON, Funkeye, лінзи PartyEye

"В значній мірі успіх Okay Multibrand на новому ринку залежатиме від успіху першого відкритого магазину. Тепер франчайзі повинен інтенсивно навчатися та пристосовуватися до умов. Це буде не складно, адже ринки одягу Польщі та Чехії дуже схожі, і тому не доведеться жодних змін у функціонування концепції вносити не доведеться", - коментує генеральний директор компанії Мариуш Бжиски.

У Польщі на сьогодні працює близько 260 точок Okay Multibrand, 75 з яких є франчайзинговими, 175 - партнерські. Крім цього, Okay Multibrand намірений вийти на український ринок й інтенсивно шукає в нашій країні партнерів для співпраці.

У магазинах Оkay Multibrand представлені такі відомі бренди, як Diverse, Heavy Duty, Autentic Style, Cornette, Madame, Fashion Friends, Tehnnix і багато інших. Крім того, компанія сама є виробником одягу, пропонуючи власні колекції в привабливому ціновому діапазоні. Крім того, крім широкого асортименту одягу в мультибрендових магазинах Оkay - взуття, аксесуари, жіноча білизна, ювелірні вироби, парфумерія тощо.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Okay Multibrand вийшов на чеський ринок

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank