Середа
28.09.2011
Асортимент взуття в магазинах мережі розширюватиметься за рахунок продукції інших торговельних марок
 

Місяць тому мережа фірмових магазинів взуття та аксесуарів компанії WELFARE поповнилася ще одним магазином у Києві. На відміну від попередніх точок, які розташовуються у торговельних центрах, це відділення знаходиться в окремому приміщенні на вулиці Васильківській. "Відкриваючи цей магазин, ми мали на меті віддати належне своїм постійним клієнтам з цієї частини міста, - розповів порталу Franchising.ua менеджер з розвитку та навчання персоналу компанії Олександр Спека. - Протягом першого місяця у нас був просто аншлаг. В тільки-но відкритій точці, і в тих, що працювали раніше, на додаток до нової колекції, компанія презентувала інші марки взуття. В подальшому ми плануємо перехід від концепції монобрендового магазину до мультибрендового".

До кінця року WELFARE планує відкриття ще двох магазинів мережі. Перший з них у двадцятих числах жовтня з'виться в Дніпропетровську. Він знаходитиметься в будівлі колишнього "Дитячого Світу", що на вулиці К.Маркса. Там, на третьому поверсі, знаходиться бутікова зона, де зараз представлені найбільші оператори українського ринку взуття.

WELFARE - мережа фірмових монобрендових магазинів взуття та аксесуарів, на сьогодні в Україні їх налічується 17 в таких містах, як Київ, Донецьк, Львів, Харків, Сімферополь, Одеса. Власні магазини компанія відкриває в містах мільйонниках, на умовах франчайзингу співпрацює з підприємцями в містах від 100 тис. жителів.