28.09.2011

Welfare буде мультибрендовим

Асортимент взуття в магазинах мережі розширюватиметься за рахунок продукції інших торговельних марок

Місяць тому мережа фірмових магазинів взуття та аксесуарів компанії WELFARE поповнилася ще одним магазином у Києві. На відміну від попередніх точок, які розташовуються у торговельних центрах, це відділення знаходиться в окремому приміщенні на вулиці Васильківській. "Відкриваючи цей магазин, ми мали на меті віддати належне своїм постійним клієнтам з цієї частини міста, - розповів порталу Franchising.ua менеджер з розвитку та навчання персоналу компанії Олександр Спека. - Протягом першого місяця у нас був просто аншлаг. В тільки-но відкритій точці, і в тих, що працювали раніше, на додаток до нової колекції, компанія презентувала інші марки взуття. В подальшому ми плануємо перехід від концепції монобрендового магазину до мультибрендового".

Welfare, франчайзинг, франшиза, магазин взуття

Всі магазини мережі WELFARE розташовані на центральних вулицях і у великих торговельних центрах

До кінця року WELFARE планує відкриття ще двох магазинів мережі. Перший з них у двадцятих числах жовтня з'виться в Дніпропетровську. Він знаходитиметься в будівлі колишнього "Дитячого Світу", що на вулиці К.Маркса. Там, на третьому поверсі, знаходиться бутікова зона, де зараз представлені найбільші оператори українського ринку взуття.

WELFARE - мережа фірмових монобрендових магазинів взуття та аксесуарів, на сьогодні в Україні їх налічується 17 в таких містах, як Київ, Донецьк, Львів, Харків, Сімферополь, Одеса. Власні магазини компанія відкриває в містах мільйонниках, на умовах франчайзингу співпрацює з підприємцями в містах від 100 тис. жителів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Welfare буде мультибрендовим

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank