Середа
28.09.2011
Асортимент взуття в магазинах мережі розширюватиметься за рахунок продукції інших торговельних марок
 

Місяць тому мережа фірмових магазинів взуття та аксесуарів компанії WELFARE поповнилася ще одним магазином у Києві. На відміну від попередніх точок, які розташовуються у торговельних центрах, це відділення знаходиться в окремому приміщенні на вулиці Васильківській. "Відкриваючи цей магазин, ми мали на меті віддати належне своїм постійним клієнтам з цієї частини міста, - розповів порталу Franchising.ua менеджер з розвитку та навчання персоналу компанії Олександр Спека. - Протягом першого місяця у нас був просто аншлаг. В тільки-но відкритій точці, і в тих, що працювали раніше, на додаток до нової колекції, компанія презентувала інші марки взуття. В подальшому ми плануємо перехід від концепції монобрендового магазину до мультибрендового".

До кінця року WELFARE планує відкриття ще двох магазинів мережі. Перший з них у двадцятих числах жовтня з'виться в Дніпропетровську. Він знаходитиметься в будівлі колишнього "Дитячого Світу", що на вулиці К.Маркса. Там, на третьому поверсі, знаходиться бутікова зона, де зараз представлені найбільші оператори українського ринку взуття.

WELFARE - мережа фірмових монобрендових магазинів взуття та аксесуарів, на сьогодні в Україні їх налічується 17 в таких містах, як Київ, Донецьк, Львів, Харків, Сімферополь, Одеса. Власні магазини компанія відкриває в містах мільйонниках, на умовах франчайзингу співпрацює з підприємцями в містах від 100 тис. жителів.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?