08.07.2011

Vuldi від ВІДІВАНУ

Починає розвиток мережа магазинів фірмового чоловічого одягу Vuldi

Компанія "Відіван", окрім магазинів мережі однойменної торгової марки, тепер також відкриває фірмові магазини під брендом Vuldi. Про це редакції порталу Franchising.ua розповів керівник відділу продажів компанії "ВІДІВАН" Євген Сайко: "Ми вирішили представити більш дорогий сегмент одягу, адже Відіван - це середній, середній-мінус сегмент. На продукцію більш високої якості, більш дорогу ми бачимо значний попит".

Торгова марка з’явилася в Україну в 1995 році і через кілька років об’єднувала 15 магазинів. Потім всі вони були закриті, причиною називають представники компанії кризу 1998-2000 років

Поки що компанія відкриває магазини власними силами, але вже починає пропонувати франчайзинг. Ведуться перші переговори з підприємцями. "Ми більший упор робимо зараз на роздрібних продажах ТМ Vuldi. Так ми зможемо показати майбутнім франчайзі успішність та популярність цієї торгової марки. До речі, за такою ж схемою ми починали роботу і з ТМ "Відіван". Спочатку був роздріб, а 8 років тому ми почали розвивати франчайзинг", - розповів Євген Сайко.

Мережа фірмових магазинів Vuldi, поки що тільки власних, налічує 5 магазинів. Три з них працюють в столиці, по одному - у Харкові та Одесі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank