Внєшторг розвиватиме TOP SECRET в Росії

Субота
02.07.2011
До кінця 2014 року на території Росії планується відкриття 80 магазинів мережі
 

Пошуком потенційних франчайзі TOP SECRET в Росії займеться фірма ООО "Внєшторг", з якою група Redan співпрацює вже протягом двох років. ООО "Внєшторг" відповідатиме за логістичне обслуговування процесу дистрибуції товарів та за дотримання магазинами стандартів торгової марки. Фірми підписали угоду терміном на три з половиною роки з можливістю подальшої пролонгації.

"У зв'язку із реалізацією стратегії розвитку групи в сфері закордонної експансії, а особливо – через динамічний розвиток на російському ринку, ми вирішили розширити нашу, вже існуючу зараз, співпрацю з фірмою ООО "Внєшторг". Сьогодні ця фірма – наш надійний партнер, який завдяки міцним позиціям на ринку та своєму багатолітньому досвіду активно розвиває нашу торгову марку в секторі fashion",- розповідає голова правління групи Redan Богуш Крушинскі.

Група Redan до кінця 2014 року планує відкрити 80 магазинів під логотипами Top Secret i Top Secret&Friends в Росії.

Зараз франчайзингові магазини ТМ "TOP SECRET" знаходяться на території Польщі та України. Офіційним представником ТМ "TOP SECRET" в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Всього в її підпорядкуванні - 22 магазини, 18 з яких працюють на умовах франчайзингу.