02.07.2011

Внєшторг розвиватиме TOP SECRET в Росії

До кінця 2014 року на території Росії планується відкриття 80 магазинів мережі

Пошуком потенційних франчайзі TOP SECRET в Росії займеться фірма ООО "Внєшторг", з якою група Redan співпрацює вже протягом двох років. ООО "Внєшторг" відповідатиме за логістичне обслуговування процесу дистрибуції товарів та за дотримання магазинами стандартів торгової марки. Фірми підписали угоду терміном на три з половиною роки з можливістю подальшої пролонгації.

Top Secret Фото Top Secret

ТМ "TOP SECRET" представлена у Чехії, Словаччині, Литві, Росії та Україні.

"У зв'язку із реалізацією стратегії розвитку групи в сфері закордонної експансії, а особливо – через динамічний розвиток на російському ринку, ми вирішили розширити нашу, вже існуючу зараз, співпрацю з фірмою ООО "Внєшторг". Сьогодні ця фірма – наш надійний партнер, який завдяки міцним позиціям на ринку та своєму багатолітньому досвіду активно розвиває нашу торгову марку в секторі fashion",- розповідає голова правління групи Redan Богуш Крушинскі.

Група Redan до кінця 2014 року планує відкрити 80 магазинів під логотипами Top Secret i Top Secret&Friends в Росії.

Зараз франчайзингові магазини ТМ "TOP SECRET" знаходяться на території Польщі та України. Офіційним представником ТМ "TOP SECRET" в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Всього в її підпорядкуванні - 22 магазини, 18 з яких працюють на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Внєшторг розвиватиме TOP SECRET в Росії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank