Внєшторг розвиватиме TOP SECRET в Росії

Субота
02.07.2011
До кінця 2014 року на території Росії планується відкриття 80 магазинів мережі
 

Пошуком потенційних франчайзі TOP SECRET в Росії займеться фірма ООО "Внєшторг", з якою група Redan співпрацює вже протягом двох років. ООО "Внєшторг" відповідатиме за логістичне обслуговування процесу дистрибуції товарів та за дотримання магазинами стандартів торгової марки. Фірми підписали угоду терміном на три з половиною роки з можливістю подальшої пролонгації.

"У зв'язку із реалізацією стратегії розвитку групи в сфері закордонної експансії, а особливо – через динамічний розвиток на російському ринку, ми вирішили розширити нашу, вже існуючу зараз, співпрацю з фірмою ООО "Внєшторг". Сьогодні ця фірма – наш надійний партнер, який завдяки міцним позиціям на ринку та своєму багатолітньому досвіду активно розвиває нашу торгову марку в секторі fashion",- розповідає голова правління групи Redan Богуш Крушинскі.

Група Redan до кінця 2014 року планує відкрити 80 магазинів під логотипами Top Secret i Top Secret&Friends в Росії.

Зараз франчайзингові магазини ТМ "TOP SECRET" знаходяться на території Польщі та України. Офіційним представником ТМ "TOP SECRET" в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Всього в її підпорядкуванні - 22 магазини, 18 з яких працюють на умовах франчайзингу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується