17.03.2011

Navigare шукає оптових партнерів

Компанія зараз зосередилася на пошуці оптових партнерів у великих містах країни

Компанія, що представляє на українському ринку торговельну марку Navigare, зараз шукає оптових партнерів в обласних центрах країни. Про це розповів редакції порталу Franchising.ua директор з розвитку Navigare Ованес Мелкумян. Також актуальним для компанії залишається і франчайзинг - відкриття фірмових монобрендових магазинів Navigare.

Девіз марки Navigare - "На суші і на морі... для Вашого стилю життя"

Цієї осені одяг торгової марки Navigare зможуть придбати жителі Львова, Дніпропетровська, Севастополя і Харкова. Компанія вже співпрацює з оптовими партнерами з цих міст, Navigare буде представлена ​​в їх мультибрендових магазинах. "Наші партнери нещодавно приїздили до нашого шоу-руму і замовляли нову колекцію. Тому вже восени одяг Navigare з'явиться в цих містах. Надалі, можливо, ці люди і відкриють монобрендові магазини під нашою торговою маркою", - говорить Ованес Мелкумян.

Крім того, за словами Ованеса, зараз компанія шукає партнерів, які працюють з великими розмірами. У колекціях торгової марки представлені також великі розмірні ряди від 4X до 7XL, таким чином Navigare може бути представлена ​​в магазинах одягу для великих людей.

Українська компанія, що розвиває мережу Navigare в нашій країні, планує самостійно відкривати точки в Одесі, а також у Києві, в інших містах використовувати франчайзинг. Перший монобренд Navigare відкрився в Одесі п'ять років тому, на сьогодні працює два фірмові магазини. Крім монобрендових магазинів можливі варіанти відкриття корнера і оптових продажів. Крім того, є можливість відкриття магазину під ключ - для тих, хто не має досвіду роботи в цьому бізнесі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank