17.03.2011

Navigare шукає оптових партнерів

Компанія зараз зосередилася на пошуці оптових партнерів у великих містах країни

Компанія, що представляє на українському ринку торговельну марку Navigare, зараз шукає оптових партнерів в обласних центрах країни. Про це розповів редакції порталу Franchising.ua директор з розвитку Navigare Ованес Мелкумян. Також актуальним для компанії залишається і франчайзинг - відкриття фірмових монобрендових магазинів Navigare.

Девіз марки Navigare - "На суші і на морі... для Вашого стилю життя"

Цієї осені одяг торгової марки Navigare зможуть придбати жителі Львова, Дніпропетровська, Севастополя і Харкова. Компанія вже співпрацює з оптовими партнерами з цих міст, Navigare буде представлена ​​в їх мультибрендових магазинах. "Наші партнери нещодавно приїздили до нашого шоу-руму і замовляли нову колекцію. Тому вже восени одяг Navigare з'явиться в цих містах. Надалі, можливо, ці люди і відкриють монобрендові магазини під нашою торговою маркою", - говорить Ованес Мелкумян.

Крім того, за словами Ованеса, зараз компанія шукає партнерів, які працюють з великими розмірами. У колекціях торгової марки представлені також великі розмірні ряди від 4X до 7XL, таким чином Navigare може бути представлена ​​в магазинах одягу для великих людей.

Українська компанія, що розвиває мережу Navigare в нашій країні, планує самостійно відкривати точки в Одесі, а також у Києві, в інших містах використовувати франчайзинг. Перший монобренд Navigare відкрився в Одесі п'ять років тому, на сьогодні працює два фірмові магазини. Крім монобрендових магазинів можливі варіанти відкриття корнера і оптових продажів. Крім того, є можливість відкриття магазину під ключ - для тих, хто не має досвіду роботи в цьому бізнесі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Navigare шукає оптових партнерів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank