Navigare шукає оптових партнерів

Четвер
17.03.2011
Компанія зараз зосередилася на пошуці оптових партнерів у великих містах країни
 

Компанія, що представляє на українському ринку торговельну марку Navigare, зараз шукає оптових партнерів в обласних центрах країни. Про це розповів редакції порталу Franchising.ua директор з розвитку Navigare Ованес Мелкумян. Також актуальним для компанії залишається і франчайзинг - відкриття фірмових монобрендових магазинів Navigare.

Цієї осені одяг торгової марки Navigare зможуть придбати жителі Львова, Дніпропетровська, Севастополя і Харкова. Компанія вже співпрацює з оптовими партнерами з цих міст, Navigare буде представлена ​​в їх мультибрендових магазинах. "Наші партнери нещодавно приїздили до нашого шоу-руму і замовляли нову колекцію. Тому вже восени одяг Navigare з'явиться в цих містах. Надалі, можливо, ці люди і відкриють монобрендові магазини під нашою торговою маркою", - говорить Ованес Мелкумян.

Крім того, за словами Ованеса, зараз компанія шукає партнерів, які працюють з великими розмірами. У колекціях торгової марки представлені також великі розмірні ряди від 4X до 7XL, таким чином Navigare може бути представлена ​​в магазинах одягу для великих людей.

Українська компанія, що розвиває мережу Navigare в нашій країні, планує самостійно відкривати точки в Одесі, а також у Києві, в інших містах використовувати франчайзинг. Перший монобренд Navigare відкрився в Одесі п'ять років тому, на сьогодні працює два фірмові магазини. Крім монобрендових магазинів можливі варіанти відкриття корнера і оптових продажів. Крім того, є можливість відкриття магазину під ключ - для тих, хто не має досвіду роботи в цьому бізнесі.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується