17.03.2011

Bosco відкриває магазин в Києві

Українське представництво Bosco di Ciliegi відкриває флагманський магазин у Києві, далі мережу планується розвивати також по франчайзингу

Українське представництво групи компаній Bosco di Ciliegi відкриває 21 березня в Києві флагманський магазин спортивного одягу Bosco Sport, повідомляє "Компаньйон-онлайн". Магазин буде розташовуватися в Києві на вул. Хрещатик, його площа складе 350 кв.м. Точка займе два поверхи і в ній буде представлена ​​чоловіча, жіноча і дитяча колекції Bosco Sport.

Bosco sport, спортивний одяг, магазин, Київ, Україна, франчайзинг, франшиза

Bosco Sport є партнером та офіційним екіпірувальником української олімпійської збірної на Літніх олімпіадах і зимових Олімпійських іграх до 2016 року, а також - Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Новий магазин стане вже четвертим в Україні: з грудня 2010 Bosco Sport працюють у Києві, Дніпропетровську і в Одесі. Компанія має намір у червні також відкрити магазин Bosco Sport у Харкові, до кінця 2011 - у Ялті, Донецьку та Львові, а в перспективі найближчих п'яти років - понад 30 торгових точок Bosco Sport.

Раніше компанія відзначала, що планує розвивати як власну мережу, так і франчайзингову.

Компанія Bosco de Ciliegi розвиває в Росії мережа спортивних магазинів "олімпійського одягу". У грудні 2009 року була зареєстрована Bosco Dnipro, яка в подальшому буде розвивати мережу в Україну.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Bosco відкриває магазин в Києві

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank