Bosco відкриває магазин в Києві

Четвер
17.03.2011
Українське представництво Bosco di Ciliegi відкриває флагманський магазин у Києві, далі мережу планується розвивати також по франчайзингу
 

Українське представництво групи компаній Bosco di Ciliegi відкриває 21 березня в Києві флагманський магазин спортивного одягу Bosco Sport, повідомляє "Компаньйон-онлайн". Магазин буде розташовуватися в Києві на вул. Хрещатик, його площа складе 350 кв.м. Точка займе два поверхи і в ній буде представлена ​​чоловіча, жіноча і дитяча колекції Bosco Sport.

Новий магазин стане вже четвертим в Україні: з грудня 2010 Bosco Sport працюють у Києві, Дніпропетровську і в Одесі. Компанія має намір у червні також відкрити магазин Bosco Sport у Харкові, до кінця 2011 - у Ялті, Донецьку та Львові, а в перспективі найближчих п'яти років - понад 30 торгових точок Bosco Sport.

Раніше компанія відзначала, що планує розвивати як власну мережу, так і франчайзингову.

Компанія Bosco de Ciliegi розвиває в Росії мережа спортивних магазинів "олімпійського одягу". У грудні 2009 року була зареєстрована Bosco Dnipro, яка в подальшому буде розвивати мережу в Україну.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується