17.03.2011

Bosco відкриває магазин в Києві

Українське представництво Bosco di Ciliegi відкриває флагманський магазин у Києві, далі мережу планується розвивати також по франчайзингу

Українське представництво групи компаній Bosco di Ciliegi відкриває 21 березня в Києві флагманський магазин спортивного одягу Bosco Sport, повідомляє "Компаньйон-онлайн". Магазин буде розташовуватися в Києві на вул. Хрещатик, його площа складе 350 кв.м. Точка займе два поверхи і в ній буде представлена ​​чоловіча, жіноча і дитяча колекції Bosco Sport.

Bosco sport, спортивний одяг, магазин, Київ, Україна, франчайзинг, франшиза

Bosco Sport є партнером та офіційним екіпірувальником української олімпійської збірної на Літніх олімпіадах і зимових Олімпійських іграх до 2016 року, а також - Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Новий магазин стане вже четвертим в Україні: з грудня 2010 Bosco Sport працюють у Києві, Дніпропетровську і в Одесі. Компанія має намір у червні також відкрити магазин Bosco Sport у Харкові, до кінця 2011 - у Ялті, Донецьку та Львові, а в перспективі найближчих п'яти років - понад 30 торгових точок Bosco Sport.

Раніше компанія відзначала, що планує розвивати як власну мережу, так і франчайзингову.

Компанія Bosco de Ciliegi розвиває в Росії мережа спортивних магазинів "олімпійського одягу". У грудні 2009 року була зареєстрована Bosco Dnipro, яка в подальшому буде розвивати мережу в Україну.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank