17.01.2011

Drywash - нова ТМ у магазинах TOP SECRET&Friends

У березні асортимент мультибрендових магазинів TOP SECRET&Friends поповниться новою торговельною маркою

У березні в мультибрендових магазинах TOP SECRET&Friends з'явиться нова торговельна марка - Drywash - лінія спортивного одягу. Про це редакції порталу Franchising.ua повідомив директор компанії "Бета-Реда Україна" Мартін Міськевич.

Top Secret Фото Top Secret

У 2010 році відкрилося 11 нових магазинів

"Бета-Реда Україна" - українське представництво польської групи Redan, яка розвиває фірмові мережі TOP SECRET, TOP SECRET&Friends та Troll. Всього в підпорядкуванні компанії зараз знаходиться 23 магазини на території Україні. З них три магазини Troll, 3 TOP SECRET&Friends та 17 точок TOP SECRET. 4 магазини є власними, 19 - працюють на умовах франчайзингу.

"Цього року ми плануємо активно розвивати як власну, так і франчайзингову мережу", - розповідає Мартін Міськевич. - "На 2011 рік перед нами стоїть мета - 12 нових франчайзингових магазинів. Це будуть точки TOP SECRET, Troll, TOP SECRET&Friends. Щодо останнього бренду - зараз ми вирішили відкривати магазини не тільки в містах мільйонниках, але й в менших обласних центрах по всій Україні. Так, наприклад, перед Новим роком - 28 грудня - почав роботу франчайзинговий магазин TOP SECRET & Friends в Хмельницькому, про який навіть зараз вже можна стверджувати, що він працює дуже успішно".

Найближчим часом можна чекати відкриттів TOP SECRET&Friends у Вінниці та Полтаві. У цьому році плануються відкриття магазинів TOP SECRET площею 110 кв.м., власних точок - 300 кв.м., TOP SECRET & Friends - від 170 кв.м.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Drywash - нова ТМ у магазинах TOP SECRET&Friends

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank