Drywash - нова ТМ у магазинах TOP SECRET&Friends

Понеділок
17.01.2011
У березні асортимент мультибрендових магазинів TOP SECRET&Friends поповниться новою торговельною маркою
 

У березні в мультибрендових магазинах TOP SECRET&Friends з'явиться нова торговельна марка - Drywash - лінія спортивного одягу. Про це редакції порталу Franchising.ua повідомив директор компанії "Бета-Реда Україна" Мартін Міськевич.

"Бета-Реда Україна" - українське представництво польської групи Redan, яка розвиває фірмові мережі TOP SECRET, TOP SECRET&Friends та Troll. Всього в підпорядкуванні компанії зараз знаходиться 23 магазини на території Україні. З них три магазини Troll, 3 TOP SECRET&Friends та 17 точок TOP SECRET. 4 магазини є власними, 19 - працюють на умовах франчайзингу.

"Цього року ми плануємо активно розвивати як власну, так і франчайзингову мережу", - розповідає Мартін Міськевич. - "На 2011 рік перед нами стоїть мета - 12 нових франчайзингових магазинів. Це будуть точки TOP SECRET, Troll, TOP SECRET&Friends. Щодо останнього бренду - зараз ми вирішили відкривати магазини не тільки в містах мільйонниках, але й в менших обласних центрах по всій Україні. Так, наприклад, перед Новим роком - 28 грудня - почав роботу франчайзинговий магазин TOP SECRET & Friends в Хмельницькому, про який навіть зараз вже можна стверджувати, що він працює дуже успішно".

Найближчим часом можна чекати відкриттів TOP SECRET&Friends у Вінниці та Полтаві. У цьому році плануються відкриття магазинів TOP SECRET площею 110 кв.м., власних точок - 300 кв.м., TOP SECRET & Friends - від 170 кв.м.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується