10.11.2014

Бізнес дозвілля у Європі та світі

Індустрія організації відпочинку та розваг набирає обертів

Як з'ясувалося, відпочинок, дозвілля, розваги, як і праця, є невід'ємними складовими життєдіяльності людини в будь-який час. Завданням індустрії розваг є створення відповідних умов для повноцінного відпочинку. Закордонна статистика свідчить, що індустрія дозвілля у сучасному світі складає щорічний дохід понад 150 млрд доларів. Із року в рік ця сума зростає на 10-15% залежно від демографічних змін, технологічних інновацій, глобалізації соціально-культурних процесів. Зарубіжні вчені вважають, що саме індустрія дозвілля близька до "глобальної індустрії". Про те які перспективи цього бізнесу в Європі, розповідає Якуб Базек.

Якуб Базек Фото Якуба Базека

Якуб Базек, генеральний директор польської компанії Stageman Group, яка стійко тримає лідерські позиції з організації відпочинку та розваг у Європі.

- Якуб, як розвивається у даний момент бізнес індустрії дозвілля у Європі?
-
Індустрія розваг розвивається швидкими темпами, завдяки соціальному, економічному та політичному прогресу у світі, і завдяки тому, що кількість подорожуючих істотно збільшилася за останній час.
  Сьогодні ми спостерігаємо у людей набагато більше інтересу до анімації дозвілля, аніж будь-коли раніше. Мені здається, такий попит виник через те, що туристи не хочуть самі продумувати свій відпочинок, для них стає зручнішим і затребуванішим, щоб про них подбали і показали їм, як можна розслабитися і активно провести свій відпочинок під час свят чи відпустки. В найближчі 5-10 років цей ринок буде активно розвиватися, і є ймовірність, що він стане в два рази більшим!


- Що можна сказати про специфіку даного бізнесу? З якими проблемами доводиться мати справу, які завдання вирішувати?
  -
У цьому бізнесі немає особливої специфіки. Тут потрібні хороші, позитивні та активні аніматори, з цим  ми не маємо проблем. Ми через різні інструменти пошуку знаходимо молодих людей для тренувань, навчаємо їх тому, як правильно працювати з туристами, а по закінченні навчання вручаємо сертифікат аніматора Stageman. На жаль, іноді виникає проблема з пропозиціями щодо роботи. На даний момент лише близько 20% учасників наших тренінгів використовують свої знання, починають працювати, але в майбутньому ми плануємо задіяти, принаймні 50% людей після нашого навчання.


  - Ваші поради для майбутніх франчайзі цієї галузі?
- Мої побажання майбутнім франчайзі прості: будьте винахідливі і йдіть за своєю мрією! Постійно перебуваєте в пошуку нових готелів, нових можливостей і виходів для бізнесу відпочинку та розваг, а також постійно розширюйте свій світ.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес дозвілля у Європі та світі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank