12.04.2014

Франчайзингова подія в Україні відбулася

Вчора в Києві успішно завершила роботу виставка «Франчайзинг 2014»

З 8 по 11 квітня, у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла виставка «Франчайзинг 2014», де всі бажаючі могли ознайомитися з представленими франшизами або придбати готовий бізнес: кафе, кондитерські, fast-food, магазини здорового і екохарчування, парфумерія та косметика, туристичні агентства, салони краси, магазини різних форматів та ін. Крім українських компаній, у названому заході прийняли участь польські, молдавські, італійські та ін.

Виставка «Франчайзинг 2014», Фото виставка «Франчайзинг 2014»,

Не дивлячись на складну політичну та соціально-економічну ситуацію в країні, відвідувачів «Франчайзинг 2014» було більше ніж минулого року

В рамках виставки проходили семінари та конференції: експерти в галузі франчайзингу відкривали особливості договірних відносин, говорили про юридичні аспекти франчайзингу в українській і міжнародній практиці, піднімали питання захисту франчайзингу в Україні з аналізом невдалого досвіду франчайзі. Компанії презентували свої бізнес-можливості, проводили презентації франшиз та різноманітні акції. Вперше цього року на виставці майбутні франчайзі могли одразу оформити заявку на отримання кредиту для відкриття обраного бізнесу.
Семінари на виставці

«Сьогодні у підприємців є тільки два шляхи. Перший - використати всі можливості для спілкування та зустрічей зі своїми клієнтами та партнерами, щоб запустити новий виток бізнесу, зберегти довіру і добрі відносини з клієнтами. Другий - закритися в офісі, опустити руки, скаржитися, що нічого не продається, і сподіватися "на авось", - поділився Валерій Пекар, президент компанії Євроіндекс, виступаючої організатором виставки.

Щоб забезпечити ефективність проведення виставки в умовах складної політичної і соціально-економічної ситуації в країні, цього року «Франчайзинг 2014» об'єднали з «Індустрією торгівлі 2014», «Промисловим холодом 2014» і «КліматЕкспо 2014». Об'єднання виставок стало яскравим прикладом консолідації зусиль організаторів подій.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзингова подія в Україні відбулася

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank