07.03.2014

Marks & Spencer відкриває нові магазини

Фінська рітейлер S-Group планує до 2016 року відкрити в Фінляндії сім магазинів британської торговельної мережі Marks & Spencer.

Перший магазин відкриється в Гельсінкі, наступні - в Ювяскюля і Хяменлінне. У 2015 році магазини з'являться в Тампере, Лаппеенранта і Лахті. Це вже друга спроба вивести британську мережу на фінський ринок. Перший раз Marks & Spencer відкривався в країні наприкінці 90 -х років.

Marks & Spencer Фото Marks & Spencer

До того ж, 5 березня в Москві, в ТРЦ "Європейський", відбулося відкриття оновленого флагманського магазина Marks & Spencer. На площі 1200 м2 покупцям була представлена нова концепція оформлення під назвою «Concept 11», сутність якої полягає у виділенні спеціальних зон під кожен з представлених брендів, повідомляє BUYBRAND Inform.

На даний момент, у M&S 39 магазинів в Росії загальною площею 41529 кв.м. Франшизою мережі магазинів володіє компанія FiBA Group. До квітня 2015 року заплановано відкриття ще 4 магазинів у Москві та Єкатеринбурзі. Також у Marks & Spencer функціонує 6 магазинів у Києві, в ТЦ «Комод», ТЦ «Променада Центр», ТЦ «Караван», ТЦ «Dream Town». Marks & Spencer в нашій країні почав працювати в травні 2007 року. Загалом на території України працює близько 11 торгових точок.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Marks & Spencer відкриває нові магазини

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank