Marks & Spencer відкриває нові магазини

П'ятниця
07.03.2014
Фінська рітейлер S-Group планує до 2016 року відкрити в Фінляндії сім магазинів британської торговельної мережі Marks & Spencer.
 

Перший магазин відкриється в Гельсінкі, наступні - в Ювяскюля і Хяменлінне. У 2015 році магазини з'являться в Тампере, Лаппеенранта і Лахті. Це вже друга спроба вивести британську мережу на фінський ринок. Перший раз Marks & Spencer відкривався в країні наприкінці 90 -х років.

До того ж, 5 березня в Москві, в ТРЦ "Європейський", відбулося відкриття оновленого флагманського магазина Marks & Spencer. На площі 1200 м2 покупцям була представлена нова концепція оформлення під назвою «Concept 11», сутність якої полягає у виділенні спеціальних зон під кожен з представлених брендів, повідомляє BUYBRAND Inform.

На даний момент, у M&S 39 магазинів в Росії загальною площею 41529 кв.м. Франшизою мережі магазинів володіє компанія FiBA Group. До квітня 2015 року заплановано відкриття ще 4 магазинів у Москві та Єкатеринбурзі. Також у Marks & Spencer функціонує 6 магазинів у Києві, в ТЦ «Комод», ТЦ «Променада Центр», ТЦ «Караван», ТЦ «Dream Town». Marks & Spencer в нашій країні почав працювати в травні 2007 року. Загалом на території України працює близько 11 торгових точок.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується