14.01.2014

Новий рік - нові експерименти

Франчайзингові точки з продажу натуральної продукції ТМ «Еко-лавка» з’явилися в Дніпропетровську.

Ні для кого не є секретом, що натуральні та екологічні продукти харчування користуються великою популярністю серед покупців. Тому ТМ "Еко-лавка" вирішила вийти за межі столиці та відкрити філії в інших містах України. Так, вже в кінці 2013 року в Дніпропетровську почали свою роботу дві нові торгові точки.

Еко-Лавка фото магазину мережі франчайзинг натуральні продукти Фото Еко-Лавка

Франчайзинг було запущено в жовтні 2012 року, в Києві вже відкрито 19 франчайзингових магазинів

«У 2014 році ми плануємо продати франчайзингові договори в таких містах-мільйонниках, як Одеса, Харків і Львів. Наша продукція розрахована на середній клас, і в подібних містах вона буде найбільш затребувана», - зазначає директор з розвитку компанії "I -Eco" Олександр Петренко.

Різноманітність товару збільшується регулярно. Напівфабрикати, торти, різноманітні кондитерські вишукування - далеко не повний перелік новинок цього року. Також у магазинах можна придбати якісну косметику для жінок, яка зберігається виключно в холодильниках.

Магазини «Еко-лавка» почали впроваджувати напрямок швидкої їжі.

«Зараз ми знаходимося в процесі розробки нового формату магазину - 100 м2. Нагадаю, що раніше площа приміщення становила від 14 до 40 м2. Це дасть можливість представити велику кількість товару», - коментує Олександр Петренко.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Новий рік - нові експерименти

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank