25.12.2013

Новорічна магія Західної України

Etnotur підготував до Нового Року спецпропозиції для тих, хто вирішив відправитися на захід.

З 29 грудня по 3 січня любителі активного відпочинку можуть відвідати Хустський Замок і Синевир в Карпатах разом з туроператором Etnotur. Для тих, хто бажає вирушити в не менш цікаву подорож по історичних місцях України, діє ще одна акція: «Новий Рік у Львові + Почаїв 2014». Спеціальні святкові пропозиції компанія розробляє в рамках національних турів в якості туроператора. Крім того, Etnotur пропонує агентські послуги автобусних і авіатурів по країнах Європи.

Новый ГОД Фото з мережі Інтернет

У програмі львівського туру: екскурсія старовинними вуличками міста, відвідини Крехівського монастиря, Почаївської Лаври, а також - найстарішої броварні "1715"

І все ж, основний напрямок діяльності компанії - Україна. Кожен туристичний маршрут розробляється індивідуально. Відшукуються цікаві факти з української історії та культури, співробітники виїжджають особисто в місця, з ними пов'язані, готують маршрути і доповнюють їх якісним сервісом. Як по Україні, так і в європейському напрямку можна обрати формат мандрівки: індивідуальний, груповий або корпоративний. Останній частіше обирають цінителі європейських турів.

На сьогоднішній день український туроператор Etnotur представлений одним власним відділенням. Однак, паралельно зі збільшенням кількості представництв компанія розглядає і можливість роботи по франчайзингу. Отож не виключено, що скоро на ринку туристичних послуг з'явиться новий франчайзинговий гравець.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Новорічна магія Західної України

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank