21.10.2013

Україна увійшла до п’ятірки світових IT-лідерів

Вітчизняним підприємствам доводиться витримувати жорстку міжнародну конкуренцію.

На сьогоднішній день наша країна входить до п'ятірки світових лідерів з експорту програмної продукції. Її випереджають лише Індія, Китай, Росія і Бразилія. За даними Державної служби статистики України, у сфері IT працює близько 2 тисяч підприємств, загальний валовий дохід яких становить близько 12 млрд. грн. на рік. У зв'язку з цим у нас є всі шанси стати найбільш привабливою країною-постачальником програмного забезпечення.

IT Фото з мережі інтернет

Останні кілька років ІТ-бізнес в Україні стабільно розвивається і активно використовується як вид трудової діяльності. Так, від початку нинішнього року зареєстровано більше 7 тисяч суб'єктів господарювання, які декларують основним видом своєї діяльності сферу ІТ-технологій. Експерти служби статистики відзначають, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, спостерігається позитивна динаміка такого бізнесу з приростом у 13%. В уряді ж очікують, що з кожним роком кількість робочих місць в IT-індустрії збільшуватиметься на 35-40%, а число комп'ютерних компаній виросте на 40-45%.

Зазначимо, що сьогодні кількість фахівців, зайнятих у сфері ІТ, складає близько 200 тис. чоловік. Експорт даних послуг становить близько 9,5 мільярдів гривень, тобто 80% від загального доходу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Україна увійшла до п’ятірки світових IT-лідерів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank