14.10.2013

Україна в рейтингу

Київ на 8-му місці серед найбільших міст Східної Європи по забезпеченню торговими площами.

«Київ відстає від співставних столиць країн Східної Європи, де в середньому на 1 тисячу жителів припадає 500-600 кв. м. торгових площ», - повідомив керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії «UTG» Віктор Оборський. Він зазначив, що в Києві існує як мінімум двократний «запас міцності» щодо межі насиченості торговельними площами. Показник забезпеченості якими становив на середину року 285 кв.м на 1 тис. жителів. Це відповідає рівню Донецька. Але все ж менше, ніж в Одесі (310 кв.м /1 тис.чол.), Харкові (315 кв.м /1 тис.чол.) та Дніпропетровську (377 кв.м /1 тис.чол).

рейтинг Фото з мережі інтернет

Торгові площі у Києві

Лідирує в списку Хорватія. Москва ж, у свою чергу, б'є рекорди із будівництва торгових площ, але все одно відстає по забезпеченню ними населення. За даними експертів, 85% від усіх споруджуваних наразі у Східній Європі торгових площ припадає на частину Москви, Санкт-Петербурга та Києва. Темпи будівництва тут на 45% вищі за минулорічні, - повідомляє РБК daily.

У цей же час у Варшаві, Бухаресті, Празі, Загребі, Белграді, Будапешті і Братиславі частка споруджуваних площ незначна. У сумі вона складає всього 6,8%. Місцеві ринки знаходяться на порозі насичення. Згідно з даними Collers, за рівнем площ традиційних торгових центрів на душу населення лідирує Загреб з показником 789 кв. м на 1 тис. чол., на другому місці - Братислава (708 кв.м.), на третьому - Прага (655 кв.м.). Найнижчі показники у Москви (273 кв.м.) та Белграда (187 кв.м.).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank