14.10.2013

Україна в рейтингу

Київ на 8-му місці серед найбільших міст Східної Європи по забезпеченню торговими площами.

«Київ відстає від співставних столиць країн Східної Європи, де в середньому на 1 тисячу жителів припадає 500-600 кв. м. торгових площ», - повідомив керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії «UTG» Віктор Оборський. Він зазначив, що в Києві існує як мінімум двократний «запас міцності» щодо межі насиченості торговельними площами. Показник забезпеченості якими становив на середину року 285 кв.м на 1 тис. жителів. Це відповідає рівню Донецька. Але все ж менше, ніж в Одесі (310 кв.м /1 тис.чол.), Харкові (315 кв.м /1 тис.чол.) та Дніпропетровську (377 кв.м /1 тис.чол).

рейтинг Фото з мережі інтернет

Торгові площі у Києві

Лідирує в списку Хорватія. Москва ж, у свою чергу, б'є рекорди із будівництва торгових площ, але все одно відстає по забезпеченню ними населення. За даними експертів, 85% від усіх споруджуваних наразі у Східній Європі торгових площ припадає на частину Москви, Санкт-Петербурга та Києва. Темпи будівництва тут на 45% вищі за минулорічні, - повідомляє РБК daily.

У цей же час у Варшаві, Бухаресті, Празі, Загребі, Белграді, Будапешті і Братиславі частка споруджуваних площ незначна. У сумі вона складає всього 6,8%. Місцеві ринки знаходяться на порозі насичення. Згідно з даними Collers, за рівнем площ традиційних торгових центрів на душу населення лідирує Загреб з показником 789 кв. м на 1 тис. чол., на другому місці - Братислава (708 кв.м.), на третьому - Прага (655 кв.м.). Найнижчі показники у Москви (273 кв.м.) та Белграда (187 кв.м.).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Україна в рейтингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank