19.07.2013

Вибухи тривають

Після квітневої пригоди з кав’ярнею на колесах згоріли ще 2 точки стріт-фуду.

16 липня біля Південного вокзалу загорівся кіоск «Форнетті», а кількома днями раніше вибухнула ще одна автокав'ярня біля метро «Деміївська». Як повідомляє МНС, точка стріт-фуду загорілася через коротке замикання проводки. Інформація про наявність газового балона в кіоску не підтверджується. Ніхто з людей не постраждав.

На Вокзалі горить точка стріт-фуду Фото magnolia-tv.com

Біля Південного вокзалу загорілась точка стріт-фуду «Форнетті».

Зараз місцева влада розробила нові правила для роботи вуличних точок з продажу їжі та напоїв. «Коли я говорив, що ця вулична торгівля небезпечна, всі посміхалися, мовляв, хочуть ринок переділити. На щастя, поки нічого серйозного не сталося, але все може бути. Ми розробили норми розміщення і правила роботи точок з їжею. Вони не повинні бути близько біля метро і в людних місцях», - прокоментував подію газеті «Вести» Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що 25 квітня 2013 року у центрі столиці на Подолі згоріла автокав'ярня. Тоді даний факт, що мобільна точка працювала на газовому балоні, прискорив процес прийняття рішення місцевою владою про заборону діяльності автомобільних кав'ярень, які користуються цим пристосуванням. Але, все-таки, до розробки нових правил, чиновники постановили залишити кав'ярні на вулицях.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank