01.06.2013

"Перекресток Экспресс" змінює обличчя

В Україні компанія лише планує впровадити цей формат, тоді як в Росії - оновлює та доповнює його концепцію

X5 Retail Group запустила перший магазин ТМ "Перекресток Экспресс" в оновленому форматі у Москві. Головною особливістю цієї точки стало те, що на її території розташовується пекарня "Наш Хлеб", яка працює по міжнародній франшизі Le Pain Quotidien. Об'єкт розташовується на торговельній площі 250 м2 та, вперше в історії мережі, пропонує покупцям великий асортимент продукції food-to-go. Мова йде про супи, каші, салати, м'ясні страви, млинці, будерброти тощо.

Перекресток

Перший український "Перекресток Экспресс" матиме площу у розмірі 200 м.кв.

Натомість в Україні рітейлер лише впроваджує цей формат. Перший український "Перекресток Экспресс" мав відкритися ще в квітні, проте час відкриття був перенесений. Формат "Перекресток Экспресс" компанія вважає найбільш придатним для вітчизняного ринку.

Вихід Х5 Retail Group на український ринок відбувся в 2004 році. Проте через 4 роки директор компанії Лев Хасіс оголосив, що компанія припиняє активний розвиток мережі в нашій державі. На початку 2012 року рітейлер знову заявив про свою готовність розширювати українську мережу. Однак під ТМ "Перекресток" й досі функціонує 12 магазинів в Києві та Київській області.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Перекресток Экспресс змінює обличчя

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank