Abask Tour нестиме освіту у туризм

П'ятниця
25.11.2011
Франчайзер відкриє школу для підготовки кваліфікованих працівників у сфері туризму
 

У 2012 році в компанії "Абаск Тур", що розвиває мережу туристичних агенцій по франчайзингу, стартуватиме проект під назвою Travel school. Його мета - підготувати кваліфікованих спеціалістів у сфері туризму. Курси призначені для тих, хто працює або планує працювати в туристичній агенції, а також для тих, хто збирається очолити або відкрити власну. Для майбутніх тренінгів компанія розробила чотири навчальні програми: для менеджерів з туризму в туристичному бізнесі, менеджерів з туризму в компанії-туроператорі, директорів агенцій (організація туристичного бізнесу з нуля) та тих, хто хоче навчитися мистецтву продажів в туристичному бізнесі. Проект Travel school - це перша в своєму роді серія тренінгів для підготовки кваліфікованих спеціалістів в сфері туристичного бізнесу України, організована одним з учасників ринку.

Компанія "Абаск Тур" працює на вітчизняному ринку трохи більше року. За цей час вона пройшла шлях від туристичної агенції до туроператора. "Отримавши операторську ліцензію, ми вирішили зосередити свою діяльність на напрямку екзотичних країн (Китай, Маврикій тощо). Таке рішення було мотивоване запитами наших клієнтів та зростанням популярності подібних турів", - розповіла порталу Franchising.ua заступник директора компанії "Абаск Тур" Єлизавета Сергєєва. На сьогодні з туроператором "Абаск Тур" співпрацює більше семи туристичних агенцій в Донецьку, Києві, Рівному та Миронівці. Поки що агенції функціонують під власними торговельними марками, але вже зараз відбувається процес їх ребрендінгу. Всі агенції працюють з "Абаск Тур" на умовах франчайзингу.

Перед своїми франчайзі "Абаск Тур" не ставить жорстких вимог щодо вибору місця розташування агенції. "Всі умови співпраці обговорюються з партнером в індивідуальному порядку. А тому відкриття франчайзингового офісу можливе навіть у місті з кількістю населення близько 100 тисяч чоловік", - розповідає Єлизавета Сергєєва. Після проведення ребрендінгу вже діючих франчайзингових агенцій компанія націлена на активний розвиток мережі Україною. Щомісяця Abask Tour має намір відкривати як мінімім 5 відділень франчайзингових Abask Team та мати до кінця року не менше 45 партнерів.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано