22.11.2013

Для милих дам

Про біжутерію, аксесуари та тонкощі ведення бізнесу для жіночої аудиторії розповідає адміністратор мережі магазинів Casablanca Ігор Семенюк.

Який період переживає ринок біжутерії в Україні?
Падіння платоспроможності українських громадян позначилося на всіх сегментах ринку. Біжутерія в даному випадку винятком не стала. Можна сказати, що виробникам і дистріб'юторам продукту в ціновому діапазоні «середній» і нижче навіть пощастило. Справа в тому, що обмежений грошовий ресурс вплинув на сегмент попиту клієнтів. І ті, хто раніше обирав дорогі прикраси, поступово переходять на сегмент продукту, що коштує дешевше.

casablanca Фото "Casablanca"

Ігор Семенюк - адміністратор мережі магазинів Casablanca

Як це позначається на якості?

Я можу казати лише за нашу компанію: при досить низькому порозі ціни ми пропонуємо відмінну якість товару. Наприклад, якщо виріб із позолотою, то це, дійсно, якісне напилення. Наша біжутерія служить довго. І в цьому, безсумнівно, перевага. Крім того, дієвим способом залучення клієнтів є презентація додаткового асортименту. Крім основних колекцій біжутерії і аксесуарів ми залучаємо так звані «сезонні колекції». Пару тижнів тому в магазинах ТМ Casablanca з'явився відмінний вибір зимових наборів: рукавички, шапки, хомути.

casablanca

Орієнтир бізнесу на жіночу аудиторію - запорука успішності?

Звичайно, згідно зі статистикою, жінки купують в декілька разів частіше, ніж чоловіки. З цим не посперечаєшся. Однак для успішності бізнесу потрібно ще безліч додаткових чинників. І грамотний сервіс грає тут не останню роль. Як, знову ж, якість товару. Якщо рукавички - то ніжний кашемір, якщо шапка - то турботлива шерсть. До речі, наша мережа представляє і чоловічий асортимент: ремені, гаманці, запонки, тримачі для краваток. Тільки купують їх частіше все одно дами, для своїх близьких.

Новий Рік - час полювання на клієнтів. Які сюрпризи готуєте?

З середини грудня запускаємо нові акції. Поки вони знаходяться в стадії розробки, так що саме це буде - секрет. Однак купувати подарунки можна і зараз. З цією метою колекція поповнилася серіями сумок і ексклюзивних клатчів. До речі, наш асортимент поповнюється щомісяця. Тож ласкаво просимо в гості.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Для милих дам

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank