22.11.2013

Для милих дам

Про біжутерію, аксесуари та тонкощі ведення бізнесу для жіночої аудиторії розповідає адміністратор мережі магазинів Casablanca Ігор Семенюк.

Який період переживає ринок біжутерії в Україні?
Падіння платоспроможності українських громадян позначилося на всіх сегментах ринку. Біжутерія в даному випадку винятком не стала. Можна сказати, що виробникам і дистріб'юторам продукту в ціновому діапазоні «середній» і нижче навіть пощастило. Справа в тому, що обмежений грошовий ресурс вплинув на сегмент попиту клієнтів. І ті, хто раніше обирав дорогі прикраси, поступово переходять на сегмент продукту, що коштує дешевше.

casablanca Фото "Casablanca"

Ігор Семенюк - адміністратор мережі магазинів Casablanca

Як це позначається на якості?

Я можу казати лише за нашу компанію: при досить низькому порозі ціни ми пропонуємо відмінну якість товару. Наприклад, якщо виріб із позолотою, то це, дійсно, якісне напилення. Наша біжутерія служить довго. І в цьому, безсумнівно, перевага. Крім того, дієвим способом залучення клієнтів є презентація додаткового асортименту. Крім основних колекцій біжутерії і аксесуарів ми залучаємо так звані «сезонні колекції». Пару тижнів тому в магазинах ТМ Casablanca з'явився відмінний вибір зимових наборів: рукавички, шапки, хомути.

casablanca

Орієнтир бізнесу на жіночу аудиторію - запорука успішності?

Звичайно, згідно зі статистикою, жінки купують в декілька разів частіше, ніж чоловіки. З цим не посперечаєшся. Однак для успішності бізнесу потрібно ще безліч додаткових чинників. І грамотний сервіс грає тут не останню роль. Як, знову ж, якість товару. Якщо рукавички - то ніжний кашемір, якщо шапка - то турботлива шерсть. До речі, наша мережа представляє і чоловічий асортимент: ремені, гаманці, запонки, тримачі для краваток. Тільки купують їх частіше все одно дами, для своїх близьких.

Новий Рік - час полювання на клієнтів. Які сюрпризи готуєте?

З середини грудня запускаємо нові акції. Поки вони знаходяться в стадії розробки, так що саме це буде - секрет. Однак купувати подарунки можна і зараз. З цією метою колекція поповнилася серіями сумок і ексклюзивних клатчів. До речі, наш асортимент поповнюється щомісяця. Тож ласкаво просимо в гості.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank