30.05.2014

CASABLANCA у Трускавці!

Влітку планується відкриття нового франчайзингового об’єкту.

Відкриття CASABLANCA у Трускавці співпадає  з відкриттям сучасного торгового центру у місті. “Скоро відкриття партнерського магазину. Місце у торговельному центрі для нашого «острівку» вже виділене. Так склалося, що на сьогоднішній день курорти Західної України, такі як Трускавець, стали ще більш популярними, тому є сенс відкривати там бізнес”, - поділився Ігор Семенюк, адміністратор мережі магазинів CASABLANCA. Додамо, що перший магазин під торговельною маркою CASABLANCA було відкрито 10 років назад, а сьогодні компанія налічує близько 30 магазинів, більша частина з яких відкриті на умовах франчайзингу.
 

мережа аксесуарів CASABLANCA Фото мережі аксесуарів CASABLANCA

Мінімальна інвестиція у бізнес складає від 11 000 доларів.

Широкий асортимент аксесуарів для жінок та чоловіків, а також прикрас для дітей пропонує ТМ CASABLANCA. Компанія постійно працює над розвитком асортиментного переліку. Цього року в комплекс товарів було включено парасольки різних видів, стилів та форм, дитячі та жіночі. Асортимент чоловічих аксесуарів поповнили різноманітні гаманці. З початком сезону суттєво збільшили перелік товару, що "грає" літніми, веселими барвами. Компанія має прямі угоди з низкою найбільших виробників біжутерії та аксесуарів різних країн світу, таких як Італія, Чехія, Індія, Ізраїль, Китай, Туреччина та ін.

“Звісно, з огляду на ситуацію в країні, в нас були певні побоювання, щодо ритмічності поставок товару, однак наші постачальники, забезпечивши асортиментом на весь сезон, розвіяли наші побоювання. Зараз робота йде злагоджено, будемо надіятись, що і далі все буде гаразд”, - додав Ігор Семенюк.
ТМ CASABLANCA представлена на ринку України двома гнучкими форматами: магазинами самообслуговування, площею 22-70 м2, та „острівками” в торговельних центрах площею 5-10 м2. Франчайзингова модель співпраці обрана в якості головної маркетингової стратегії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank