08.04.2014

Локальна франшиза від Metro Cash & Carry

Німецька компанія Metro Cash & Carry почала реалізовувати франчайзинговий проект у Молдові

 Metro Cash & Carry Moldova почала реалізацію франчайзингового проекту - відкриття мережі продмагів під назвою Odido. Протягом чотирьох років компанія має намір запустити не менше 300 магазинів, переважно на периферії. На сьогоднішній день мережа Odido налічує 14 магазинів, і 70 потенційних франчайзі. 

Мережа Odido Фото мережі Odido з інтернету

На сьогоднішній день мережа Odido налічує 14 магазинів

 Площа магазину повинна становити 50-150 кв. м і бути придатною для торгівлі за системою самообслуговування. Згідно договору, підприємці не виплачують ні паушальних внесків, ні роялті, але вони повинні дотримуватися ряду вимог при закупівлі. Асортиментн магазину повинен включати весь перелік товарів під власними торговими марками Metro. В свою чергу Metro Cash & Carry обіцяє надати франчайзі уніформу, POS-матеріали, а також основи та стандарти мерчандайзингу.

 Починаючи з 2010 року Metro Cash & Carry запустила франчайзингову програму в країнах Східної Європи. Через рік - у Болгарії, Румунії та Сербії. Пізніше - в країнах СНД, де вона не стала дуже ефективною. Наприклад, в Україні франшиза адаптувалася двічі: у 2011-му, коли була запущена мережа «Мій магазин», але так як справа далі декількох об'єктів не пішла, то проект був перезапущений під назвою «Щедрий Кошик», проте за рік було відкрито всього вісім маркетів. І за півтора року мережа збільшилася до 70 магазинів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Локальна франшиза від Metro Cash & Carry

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank