28.02.2014

Реалії та перспективи STENDERS

Мережа натуральної латвійської косметики STENDERS успішно розвивається в Україні. Вже в березні буде відкрито нову точку в Севастополі.

STENDERS продовжує франчайзинг в Україні. І надалі передбачає відкриття фірмових магазинов у містах з розвиненою торговельною інфраструктурою, а саме в Києві, Донецьку та Криму. У планах компанії розвиток нового концепту торгових приміщень і посилення присутності STENDERS на ринку України.

STENDERS Фото STENDERS

«Ми раді співпрацювати з серйозними, активними і амбітними партнерами, цінуючими якість, розуміючими важливість впровадження стандартів обслуговування, готових працювати і бути активними на конкурентному ринку», - акцентує бренд-менеджер мережі Олена Васильєва.

На українському ринку STENDERS з 2005 року і сьогодні мережа представлена в шести великих містах країни: Ялті, Вінниці, Одесі, Дніпропетровську та Донецьку. У березні цього року має відбутися відкриття торгової точки STENDERS в Севастополі.

Важливо відзначити, що нещодавно в Києві, у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією, було закрито точку STENDERS в ТЦ «Глобус». Але це не впливає на подальші плани розвитку мережі STENDERS в Україні, як тільки політична ситуація налагодиться.

STENDERS - латвійська компанія, що займається виробництвом та дистрибуцією косметики через монобрендові бутіки, СПА-салони, косметичні мережі та аптеки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Реалії та перспективи STENDERS

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank