28.02.2014

Реалії та перспективи STENDERS

Мережа натуральної латвійської косметики STENDERS успішно розвивається в Україні. Вже в березні буде відкрито нову точку в Севастополі.

STENDERS продовжує франчайзинг в Україні. І надалі передбачає відкриття фірмових магазинов у містах з розвиненою торговельною інфраструктурою, а саме в Києві, Донецьку та Криму. У планах компанії розвиток нового концепту торгових приміщень і посилення присутності STENDERS на ринку України.

STENDERS Фото STENDERS

«Ми раді співпрацювати з серйозними, активними і амбітними партнерами, цінуючими якість, розуміючими важливість впровадження стандартів обслуговування, готових працювати і бути активними на конкурентному ринку», - акцентує бренд-менеджер мережі Олена Васильєва.

На українському ринку STENDERS з 2005 року і сьогодні мережа представлена в шести великих містах країни: Ялті, Вінниці, Одесі, Дніпропетровську та Донецьку. У березні цього року має відбутися відкриття торгової точки STENDERS в Севастополі.

Важливо відзначити, що нещодавно в Києві, у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією, було закрито точку STENDERS в ТЦ «Глобус». Але це не впливає на подальші плани розвитку мережі STENDERS в Україні, як тільки політична ситуація налагодиться.

STENDERS - латвійська компанія, що займається виробництвом та дистрибуцією косметики через монобрендові бутіки, СПА-салони, косметичні мережі та аптеки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank