04.12.2013

Острівок Франції в Україні

Наступного року Dessange International Group відсвяткує 60-річчя. Українські партнери готуються до свята заздалегідь.

Dessange International Group - міжнародна мережа салонів краси родом з Франції. До її складу входять три бренди: Dessange, Camille Albane, Frederic Moréno. В Україні історія розвитку мережі почалася близько десяти років тому і сьогодні налічує до 30 салонів.

Камиль Албан Фото Dessange International Group

Dessange International Group - міжнародна мережа салонів краси, заснована понад 60 років тому

Готуючись до шістдесятиріччя мережі, представники Dessange вже сьогодні ведуть активні переговори з партнерами по відкриттю нових точок в Маріуполі та Одесі. А новий в Україні бренд Camille Albane до цього часу зможе похвалитися успішним розвитком двох київських салонів. «Перший Camille Albane був відкритий два роки тому в бізнес-центрі «Леонардо», - розповідає Катерина Бабічева, Генеральний директор ТОВ "СОЛОНЬ". - Цінова політика бренду, а також надання послуг у рамках експрес-обслуговування швидко завоювали популярність у цільової аудиторії. Тому ми вирішили не зупинятися на досягнутому і продовжити розвиток. Наприкінці листопада відбулося технічне відкриття другого українського салону Camille Albane в житловому комплексі преміум-класу "Новопечерські Липки". Офіційне свято - вже за 10 днів».

Професійний розвиток майстрів Camille Albane здійснюється у власному навчальному центрі Dessange International Group. Серед викладачів - широко відомі у світі індустрії краси французькі майстри, що регулярно проводять тренінги з останніх тенденцій перукарського мистецтва.

Мережа Dessange International Group орієнтована на сегмент бізнес-класу. Цільова аудиторія закладів - ділові жінки, у яких немає часу на тривале відвідування салонів краси. Якісна французька косметика в поєднанні зі швидкістю надання послуги - формула успіху міжнародної мережі в понад 16 країнах світу. Франчайзинг від Dessange International Group підійде тим, у кого є бажання розвиватися і створювати красивий бізнес на світовому рівні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Острівок Франції в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank