04.12.2013

Острівок Франції в Україні

Наступного року Dessange International Group відсвяткує 60-річчя. Українські партнери готуються до свята заздалегідь.

Dessange International Group - міжнародна мережа салонів краси родом з Франції. До її складу входять три бренди: Dessange, Camille Albane, Frederic Moréno. В Україні історія розвитку мережі почалася близько десяти років тому і сьогодні налічує до 30 салонів.

Камиль Албан Фото Dessange International Group

Dessange International Group - міжнародна мережа салонів краси, заснована понад 60 років тому

Готуючись до шістдесятиріччя мережі, представники Dessange вже сьогодні ведуть активні переговори з партнерами по відкриттю нових точок в Маріуполі та Одесі. А новий в Україні бренд Camille Albane до цього часу зможе похвалитися успішним розвитком двох київських салонів. «Перший Camille Albane був відкритий два роки тому в бізнес-центрі «Леонардо», - розповідає Катерина Бабічева, Генеральний директор ТОВ "СОЛОНЬ". - Цінова політика бренду, а також надання послуг у рамках експрес-обслуговування швидко завоювали популярність у цільової аудиторії. Тому ми вирішили не зупинятися на досягнутому і продовжити розвиток. Наприкінці листопада відбулося технічне відкриття другого українського салону Camille Albane в житловому комплексі преміум-класу "Новопечерські Липки". Офіційне свято - вже за 10 днів».

Професійний розвиток майстрів Camille Albane здійснюється у власному навчальному центрі Dessange International Group. Серед викладачів - широко відомі у світі індустрії краси французькі майстри, що регулярно проводять тренінги з останніх тенденцій перукарського мистецтва.

Мережа Dessange International Group орієнтована на сегмент бізнес-класу. Цільова аудиторія закладів - ділові жінки, у яких немає часу на тривале відвідування салонів краси. Якісна французька косметика в поєднанні зі швидкістю надання послуги - формула успіху міжнародної мережі в понад 16 країнах світу. Франчайзинг від Dessange International Group підійде тим, у кого є бажання розвиватися і створювати красивий бізнес на світовому рівні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank