Terra Organica: франчайзі за п’ять днів

Понеділок
30.09.2013
Менше тижня тривали переговори з партнерами із Дніпропетровська. Результат - відкриття першого магазину Terra Organica вже у жовтні.
 

З початку осені компанія «БІ ОРГАНІК» відзначає активізацію ринку. Тільки у вересні кількість бажаючих створити бізнес за франчайзинговою моделлю ТМ Terra Organica збільшилася вдвічі, порівняно з останнім місяцем літа. «До нас надійшло більше двадцяти звернень потенційних франчайзі, - розповідає засновниця ТОВ «БІ ОРГАНІК» Ольга Іванова. - Партнерів приваблює, в першу чергу, ідея реалізації продукції з європейською сертифікацією якості. Всі наші продукти мають такий сертифікат».

Відкриття першого магазину Terra Organica в Дніпропетровську призначено на середину жовтня. Після п'ятиденних переговорів ще місяць займає оформлення необхідних документів, а також виготовлення обладнання під конкретне приміщення. У планах компанії на найближче майбутнє - відкриття магазинів у Донецьку, Одесі та Миколаєві. «Вже є певні домовленості з франчайзі із південних регіонів, - каже Ольга Іванова. - Через те, що південні райони вважаються досить забрудненими, саме тут наша екологічно чиста продукція користується підвищеним попитом».

Розбудова бізнесу за франчайзинговою моделлю ТМ Terra Organica відрізняється від більшості пропозицій відсутністю роялті. Згідно з угодою, паушальний внесок сплачується одноразово.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію