15.11.2012

Шокобан: бізнес в добрі руки

Надалі "Л-Компані" розвиватиме українську мережу, використовуючи схему генерального франчайзингу

Рік тому ТОВ "Л-Компані" зайнялася розвитком мережі торговельних об'єктів з продажу бананових десертів під ТМ "ШОКОБАН" в Україні. Новинкою одразу ж зацікавилися не лише вітчизняні підприємці, але й іноземні компанії. В спекотний літній період в мережі ТМ "ШОКОБАН" працювало 57 франчайзингових та 30 власних точок. Завдяки мастер-франчайзингу незвичайний десерт з'явився в Росії: партнерські точки відкрилися в Санкт-Петербурзі та Новоросійську. Зараз відбувається освоєння Москви. На завершальному етапі знаходиться впровадження бізнесу в Білорусі.

Шокобан, діти їдять банани в шоколаді

Десерт "Шокобан" - це своєрідний аналог морозива. Заморожений банан занурюється в гарячу шоколадну глазурь, після чого посипається горіховою, кокосовою або ж декоративною стружкою.

Для подальшого розвитку української мережі ТОВ "Л-Компані" вирішила використовувати схему генерального франчайзингу. Зараз компанія веде переговори з потенційними партнерами, зацікавленими у подібній схемі. "Ми хочемо передати цей бізнес в руки надійних партнерів: генеральних франчайзі, які займатимуться розвитком мережі у своїх регіонах, - розповідає комерційний директор ТОВ "Л-Компані" Людмила Полянська. - Припускаємо також можливість того, що розвитком всієї вітчизняної мережі займатиметься один партнер. За умови підписання договору генерального франчайзингу партнеру потрібно закупити мінімальну партію від 30 до 42 лотка-машини. В цьому разі він отримує право курувати діяльність інших франчайзі в регіоні (явище субфранчайзингу). Майбутнього генерального франчайзі бачимо відповідальною та пунктуальною людиною, яка активно розвиває мережу та виконує свої фінансові обов'язки перед компанією".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank