15.11.2012

Шокобан: бізнес в добрі руки

Надалі "Л-Компані" розвиватиме українську мережу, використовуючи схему генерального франчайзингу

Рік тому ТОВ "Л-Компані" зайнялася розвитком мережі торговельних об'єктів з продажу бананових десертів під ТМ "ШОКОБАН" в Україні. Новинкою одразу ж зацікавилися не лише вітчизняні підприємці, але й іноземні компанії. В спекотний літній період в мережі ТМ "ШОКОБАН" працювало 57 франчайзингових та 30 власних точок. Завдяки мастер-франчайзингу незвичайний десерт з'явився в Росії: партнерські точки відкрилися в Санкт-Петербурзі та Новоросійську. Зараз відбувається освоєння Москви. На завершальному етапі знаходиться впровадження бізнесу в Білорусі.

Шокобан, діти їдять банани в шоколаді

Десерт "Шокобан" - це своєрідний аналог морозива. Заморожений банан занурюється в гарячу шоколадну глазурь, після чого посипається горіховою, кокосовою або ж декоративною стружкою.

Для подальшого розвитку української мережі ТОВ "Л-Компані" вирішила використовувати схему генерального франчайзингу. Зараз компанія веде переговори з потенційними партнерами, зацікавленими у подібній схемі. "Ми хочемо передати цей бізнес в руки надійних партнерів: генеральних франчайзі, які займатимуться розвитком мережі у своїх регіонах, - розповідає комерційний директор ТОВ "Л-Компані" Людмила Полянська. - Припускаємо також можливість того, що розвитком всієї вітчизняної мережі займатиметься один партнер. За умови підписання договору генерального франчайзингу партнеру потрібно закупити мінімальну партію від 30 до 42 лотка-машини. В цьому разі він отримує право курувати діяльність інших франчайзі в регіоні (явище субфранчайзингу). Майбутнього генерального франчайзі бачимо відповідальною та пунктуальною людиною, яка активно розвиває мережу та виконує свої фінансові обов'язки перед компанією".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Шокобан: бізнес в добрі руки

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank