14.11.2012

CASABLANCA підкорить столицю

До кінця року новий партнер компанії відкриє в Києві одразу три магазини в різних форматах

Охопивши мережею територію західної України ТМ Casablanca розпочала експансію східного та центрального регіонів. Нещодавно брендовий "острівець" з'явився в одному з торговельних центрів Луганську, а через два тижні відкриється точка в Сєвєродонецьку. На черзі - Київ. "В столиці у нас з'явився партнер, який до кінця року має намір відкрити одразу три брендових магазини в різних форматах, - розповідає власник мережі магазинів Casablanca Ігор Пешко. - В майбутньому новий франчайзі планує покрити мережею весь Київ. Перші дві торговельні точки розташуються в ТРЦ Dream Town".

Casablanca формат острівець, прикраси Касабланка

У магазинах Casablanca представлений асортимент біжутерії та аксесуарів: сережки, підвіски, намиста, браслети, кільця, брошки, шпильки, обручі, шарфи, ремені, годинники

Мережа ТМ Casablanca об'єднує на сьогодні 30 фірмових точок з продажу біжутерії та аксесуарів, 19 з яких працюють на умовах франчайзингу. Магазини мережі широко представлені у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Рівненській, Закарпатській, а тепер ще й в Луганській областях. Своїм партнерам компанія пропонує два формати співпраці: "острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі близько дві третини "острівців".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank