14.11.2012

CASABLANCA підкорить столицю

До кінця року новий партнер компанії відкриє в Києві одразу три магазини в різних форматах

Охопивши мережею територію західної України ТМ Casablanca розпочала експансію східного та центрального регіонів. Нещодавно брендовий "острівець" з'явився в одному з торговельних центрів Луганську, а через два тижні відкриється точка в Сєвєродонецьку. На черзі - Київ. "В столиці у нас з'явився партнер, який до кінця року має намір відкрити одразу три брендових магазини в різних форматах, - розповідає власник мережі магазинів Casablanca Ігор Пешко. - В майбутньому новий франчайзі планує покрити мережею весь Київ. Перші дві торговельні точки розташуються в ТРЦ Dream Town".

Casablanca формат острівець, прикраси Касабланка

У магазинах Casablanca представлений асортимент біжутерії та аксесуарів: сережки, підвіски, намиста, браслети, кільця, брошки, шпильки, обручі, шарфи, ремені, годинники

Мережа ТМ Casablanca об'єднує на сьогодні 30 фірмових точок з продажу біжутерії та аксесуарів, 19 з яких працюють на умовах франчайзингу. Магазини мережі широко представлені у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Рівненській, Закарпатській, а тепер ще й в Луганській областях. Своїм партнерам компанія пропонує два формати співпраці: "острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі близько дві третини "острівців".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
CASABLANCA підкорить столицю

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank