П'ятниця
12.10.2012
Представники торгової марки націлились в першу чергу розвивати франчайзинг в Києві, а згодом і на всій території України
 

Компанія "I-Eco" відкриває магазини "Еко-лавка", в асортимент яких входять натуральні, екологічні продукти харчування, вирощені і вироблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів росту та харчових добавок. На сьогоднішній день функціонує 7 власних еко-точок. Компанія націлена на розвиток торгової марки "Еко-лавка" по франчайзингу. Саме зараз допрацьовується концепція співпраці з партнерами."Плануємо до середини листопада повністю закінчити працювати над франчайзинговою пропозицією. Тоді ж відразу будемо готові відкривати перші партнерські магазини", - розповідає директор з розвитку компанії "I-Eco" Олександр Петренко.

"Ідея розвивати торгову марку "Еко-лавка" по франчайзингу виникла ще під час відкриття першого магазину. Коли ж почали успішно функціонувати наступні точки, ми серйозно задумались про розробку умов співпраці з партнерами, - ділиться Олександр Петренко. - Поки що перших франчайзі шукаємо в Києві. З тієї причини, що основні виробники знаходяться в столиці і поширюють продукцію тільки на власній місцевості. Але так як магазини "Еко-лавка" цікаві не тільки в Києві, але й на території всієї України, ми плануємо зробити цей проект загальноукраїнським".

Для відкриття магазину "Еко-лавка" потрібно приміщення площею від 12 до 20 м2, а також інвестиції в сумі від 35 до 50 тис. грн. Окупиться такий проект в середньому за 4-5 місяців. Також нещодавно був представлений магазин іншого виду з площею 35 м2. Відповідно, франчайзі при бажанні зможуть відкрити точку еко-продуктів і такого формату. Представники компанії бачать потенціал розвитку франчайзингу в містах-мільйонниках та обласних центрах.