Четвер
04.10.2012
В планах мережі онлайн супермаркетів - охоплення всіх обласних центрів та міст з кількістю населення від 50 тис. чоловік, і лише потім - Київ
 

Історія концепції "Хіт24" розпочалася в 2002 році в Польщі, де й був запущений перший онлайн супермаркет. Вже через рік присутності на ринку компанія вийшла на мільйонні обсяги щомісячної торгівлі. Тепер у цій країні послугами hit24 користуються десятки тисяч постійних клієнтів. А влітку 2012 року - запущено перший інтернет-супермаркет у Львові. Розвивати всеукраїнську мережу компанія буде з допомогою франчайзингу.

"Ми завжди цікавились вітчизняним продуктовим ринком. Вихід в Україну планувався ще в 2006 році, однак тоді економіка ще не була готова до подібної пропозиції", - розповідає менеджер з розвитку мережі "Хіт24" в Україні Олександр Колєсніков.

Для розвитку франчайзингової мережі компанія розробила певну стратегію. "Найбільший інтерес для нас становлять обласні центри та міста-мільйонники (окрім Києва). Потім хочемо охопити мережею всі невеликі міста з кількістю населення від 50 тис. чоловік, і лише тоді - вийти на ринок столиці, - розповідає Олександр Колєсніков. - Сума входу в мережу досить невелика. Для того, щоб започаткувати онлайн супермаркет у місті з населенням в 100 тис. чоловік, необхідно оплатити паушальний внесок в розмірі $ 3 тис. Паушальний внесок рахується по населенню міста. Тобто, за 1 тисячу населення потрібно сплатити $ 30". Як стверджує франчайзер, кошти, отримані з паушального внеску, компанія спрямовує на рекламну підтримку на території партнера.

Цінова політика супермаркетів "Хіт24" залежить від регіону, в якому знаходиться сервіс. "На певній території ми визначаємо середній діапазон, співставляючи ціни в найдешевших та найдорожчих супермаркетах (в середньому ця різниця становить 3-4%), після чого формуємо свою ціну - "золоту середину", - коментує Олександр Колєсніков. - Проте головною метою, яку ставимо перед собою, є встановлення цін, котрі будуть нижчими, ніж у стаціонарних супермаркетах. Активний розвиток мережі та збільшення оборотів дозволить добитися бажаних результатів вже за рік".


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію