27.09.2012

Скворечник: затишний франчайзинг

Компанія "Home Nest" націлена на розвиток мережі магазинів у Львові, Одесі та Харкові

Під торговою маркою "Скворечник" відкриваються магазини, в яких представлений своєрідний комплекс продукції: подарунки ручної роботи, сувеніри, декор та натуральна косметика. Мережа магазинів представлена ​​в Україні з 2005 року компанією "Home Nest" в співпраці з дизайн-студією "GAM-Studio" та чеською спа-косметикою "MANUFAKTURA". На сьогоднішній день мережа нараховує 10 магазинів, з них 7 франчайзингові. Всі вищеперелічені точки знаходяться в Києві.

магазин Скворечник

В асортименті магазинів "Скворечник" представлені товари торгових марок "Cape Fish" (сувеніри, декор, вітальні листівки) і "MANUFAKTURA" (спа-косметика і мило ручної роботи)

"Головна ідея концепції магазинів "Скворечник" в тому, що в їх асортименті - товари, які скрашують та поліпшують домашній затишок і атмосферу людини , - ділиться комерційний директор компанії "Home Nest" Дмитро Побережний. - Загалом, ми націлені на відкриття магазинів "Скворечник" у Львові, Одесі та Харкові. На сьогоднішній день шукаємо потенційних партнерів".

Існують 2 формати магазинів "Скворечник". Перший варіант - це острівний формат, для відкриття якого необхідні інвестиції в сумі від $15 тис. і площа від 5 до 10 м2. Другий - це стандартний магазинчик всередині торгового центру. Для нього потрібна площа від 14 до 25 м2 та бюджет від $30 тис. На даний момент такі магазини працюють тільки в торгових центрах. Однак, на думку керівництва, "Скворечник" може розміщуватися в окремому приміщенні з фасадом на вулицю. Окупиться проект торгової марки "Скворечник" в термін від 15 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Скворечник: затишний франчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank