09.08.2012

WOW-SHOP отримала першість

Франчайзер удостоївся премії Retail Awards 2011 у номінації "Краща мережа магазинів декору, предметів інтер’єру та подарунків"

Мережа магазинів оригінальних подарунків під ТМ WOW-SHOP прийняла участь у 9-му щорічному Retail Industry Forum, організованому компанією Meeting Point Ukraine. Захід відвідали 200 провідних гравців різних секторів роздрібного ринку України. Найкращі з них були удостоєні Національної премії Retail Awards 2011. Концепція WOW-SHOP стала переможцем у номінації "Краща мережа магазинів декору, предметів інтер'єру та подарунків".

Вау Шоп

WOW SHOP - мережа магазинів оригінальних подарунків, предметів інтер’єру та декору, сувенірів та особистих аксесуарів.

Як стверджують у компанії, цією перемогою мережа завдячує своїм покупцям. "Голосування проводилося серед відвідувачів Торговельних центрів України. Тому наше досягнення - їхня заслуга, - стверджує комерційний директор компанії WOW-SHOP Лариса Зозуля. - А все тому, що наша концепція - унікальна. Тематика молодіжних подарунків на вітчизняному ринку розкручена ще досить слабо, тоді як наш бренд вже знають і впізнають".

Мережа магазинів WOW-SHOP розвивається у двох форматах: магазину та кіоску. На сьогодні під торговою маркою працює 13 власних та 5 франчайзингових магазинів. Найближчим часом мережа поповниться ще однією партнерською точкою в Івано-Франківську. Крім цього, компанія займається активними пошуками франчайзі у Львові. "Зараз в цьому місті функціонує наш власний магазин, - розповідає Лариса Зозуля. - Проте, на такій відстані цю точку не дуже зручно курувати. Тому хочемо віддати бізнес, такби мовити, у "хороші руки".

Для того, щоб відкрити торговельну точку WOW-SHOP, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 10 до 35 тис. грн, в залежності від обраного формату. Як стверджує франчайзер, кошти, інвестовані у кіоск, окупаються в середньому за 6-9 місяців, в магазин - від 12 до 15.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
WOW-SHOP отримала першість

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank