09.08.2012

WOW-SHOP отримала першість

Франчайзер удостоївся премії Retail Awards 2011 у номінації "Краща мережа магазинів декору, предметів інтер’єру та подарунків"

Мережа магазинів оригінальних подарунків під ТМ WOW-SHOP прийняла участь у 9-му щорічному Retail Industry Forum, організованому компанією Meeting Point Ukraine. Захід відвідали 200 провідних гравців різних секторів роздрібного ринку України. Найкращі з них були удостоєні Національної премії Retail Awards 2011. Концепція WOW-SHOP стала переможцем у номінації "Краща мережа магазинів декору, предметів інтер'єру та подарунків".

Вау Шоп

WOW SHOP - мережа магазинів оригінальних подарунків, предметів інтер’єру та декору, сувенірів та особистих аксесуарів.

Як стверджують у компанії, цією перемогою мережа завдячує своїм покупцям. "Голосування проводилося серед відвідувачів Торговельних центрів України. Тому наше досягнення - їхня заслуга, - стверджує комерційний директор компанії WOW-SHOP Лариса Зозуля. - А все тому, що наша концепція - унікальна. Тематика молодіжних подарунків на вітчизняному ринку розкручена ще досить слабо, тоді як наш бренд вже знають і впізнають".

Мережа магазинів WOW-SHOP розвивається у двох форматах: магазину та кіоску. На сьогодні під торговою маркою працює 13 власних та 5 франчайзингових магазинів. Найближчим часом мережа поповниться ще однією партнерською точкою в Івано-Франківську. Крім цього, компанія займається активними пошуками франчайзі у Львові. "Зараз в цьому місті функціонує наш власний магазин, - розповідає Лариса Зозуля. - Проте, на такій відстані цю точку не дуже зручно курувати. Тому хочемо віддати бізнес, такби мовити, у "хороші руки".

Для того, щоб відкрити торговельну точку WOW-SHOP, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 10 до 35 тис. грн, в залежності від обраного формату. Як стверджує франчайзер, кошти, інвестовані у кіоск, окупаються в середньому за 6-9 місяців, в магазин - від 12 до 15.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank