03.07.2012

Casablanca в позолоті

В магазинах мережі тепер можна знайти біжутерію з 18-каратною позолотою та торговельним знаком Casablanca

Компанія, яка розвиває мережу магазинів біжутерії та аксесуарів під ТМ Casablanca, розширила асортимент пропонованих товарів. В точках мережі побільшало таких жіночих аксесуарів, як ремені та гаманці, а також - з'явилася позолочена біжутерія. Зараз компанія співпрацює з 4 фабриками, котрі виготовляють під її замовлення біжутерію із 18-каратною позолотою під її торговельною маркою.

Casablanca формат острівець, прикраси Касабланка

У магазинах Casablanca представлений асортимент біжутерії та аксесуарів: сережки, підвіски, намиста, браслети, кільця, брошки, шпильки, обручі, шарфи, ремені, годинники

"Асортимент пропонованих нами позолочених товарів складається в основному з жіночої біжутерії: підвісок, перстнів, браслетів та сережок. Вироби з позолотою набагато довше носяться та, на відміну від звичайної біжутерії, якісніші в експлуатації, - стверджує власник мережі магазинів Casablanca Ігор Пешко. - Ми провадимо збалансовану цінову політику, а тому позолочені прикраси всього на 20-30% дорожчі за звичайні. Крім цього, в інших мережах, що працюють на ринку, звичайна біжутерія коштує так само, як в нас позолочена. Рівень популярності позолочених прикрас зараз надзвичайно високий. Адже вони, по-перше, якісніші за звичайні, а, по-друге, їх важко відрізнити від справді золотих".

Завдяки прямим угодам, укладеним з низкою найбільших виробників біжутерії та аксесуарів різних країн світу, мережа ТМ Casablanca забезпечується товарами виробництва Італії, Чехії, Індії, Ізраїлю, Туреччини, Китаю, та Південної Кореї. З року в рік компанія розширює коло своїх партнерів, фабрик-постачальників в цих країнах.

На сьогодні мережа ТМ Casablanca об'єднує 27 фірмових точок з продажу біжутерії та аксесуарів, 16 з яких працюють на умовах франчайзингу. Своїм партнерам компанія пропонує два формати співпраці:"острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі близько дві третини "острівців".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Casablanca в позолоті

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank