07.05.2012

"Пузатый шмель" відлетів не попрощавшись

Борги, відключені корпоративні телефони, незавершений франчайзинговий проект: ось що залишив по собі франчайзер

На початку 2011 року компанія, яка займалася випуском продукції холодної заморозки під ТМ "Пузатый Шмель", започаткувала однойменну франчайзингову мережу кіосків з гарячою випічкою. Через півроку після появи пропозиції під ТМ "Пузатый Шмель" працювало 24 франчайзі. Компанія оголосила про свої амбітні плани щороку розширювати мережу на 100 нових точок. Проте, як виявилося, згодом франчайзер не лише не виконав запланованого, але й зник у невідомому напрямку.

Пузатий Шмель, франчайзинг, франшиза

"Пузатый шмель", як і "Енджой", зник у невідомому напрямку, залишивши по собі борги

"До кінця року ми відкрили ще 2 франчайзингові точки, - розповідає екс-працівник компанії. - Потім відбулася зміна керівництва і я змушений був залишити свою посаду. Що зараз діється в компанії - мені невідомо. Телефонував на офісні номери, однак всі вони вимкнені. Колишній роботодавець винен мені достатню суму грошей". Редакція порталу Franchising.ua також перевірила контактні номери телефону франчайзера. Як виявилося, і справді, всі вони вимкнені.

Така "втеча" франчайзера з українського ринку стріт-фуду має свій прецедент в недалекому минулому. В червні минулого року аналогічно повелася компанія "Енджой". Франчайзер звільнив всіх своїх працівників, заблокував всі корпоративні номери, а керівництво безслідно зникло. Крім того, у компанії залишилися борги перед більшістю колишніх співробітників та франчайзі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Пузатый шмель відлетів не попрощавшись

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank