23.04.2012

Бізнес на вині

"Винний бізнес тяжіє до бізнес-центрів, однак його майбутнє - за котеджними містечками", - розповідає директор ТОВ "Аліс Кінг" Інга Коренєва

Що сьогодні вигідніше відкривати: винний бутік чи виномаркет?
Клієнтами виномаркетів звичайно є люди, що люблять великі площі і дуже широкий вибір. Бутиковому сегменту выддають перевагу споживачі, яким подобається кулуарність та індивідуальний підхід. У кожного з цих бізнесів свій клієнт і окремі переваги. Тому, коли виникає питання, що відкривати, все залежить від особистих побажань власника, а не вигоди, яка в обох випадках однакова.

Інга Коренєва, Королівство Вин - Вина Королів

Інга Коренєва - власниця винного магазину "Королівство вин - вина королів" і винного супермаркету "Аманд", генеральний директор ТОВ "Аліс Кінг"

В яких місцях варто починати цей бізнес?

Зараз винний бізнес тяжіє до бізнес-центрів, однак його майбутнє - за котеджними містечками закритого і відкритого типу. У подібних місцях проживають люди, у яких сформовані певні смаки, вони звикли до високого рівня товарів.

Яку частину ринку становить сегмент винних виробів?

Основну масу доходів генерує сьогодні середній сегмент горілчаної продукції. На другій ключовій позиції розташовуються вітчизняні коньячні напої. Частину ринку ділять між собою дистриб'ютори вина і міцного алкоголю імпортного виробництва. В останні роки спостерігається значне розширення сегмента винного бізнесу, частка якого становить сьогодні 20% від загальних продажів алкоголю (3% припадає на імпортні вина).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank