Carrefour продає 97 супермаркетів

Понеділок
09.01.2012
Для підвищення ефективності роботи на внутрішньому ринку компанія продала частину своїх супермаркетів інвестиційній компанії
 

Найбільший французький ритейлер - торговельна мережа Carrefour - продав 97 своїх супермаркетів інвестиційній компанії, яку контролює група Credit Mutuel. Однак Carrefour буде продовжувати керувати ними ще 12 років, згідно з договором оренди. Вартість операції складе 365 мільйонів євро. Представники рітейлера відзначають, що продаж і подальша оренда цих супермаркетів дозволить оптимізувати витрати компанії.

Carrefour SA (фр. перехрестя) - французька компанія роздрібної торгівлі, оператор однойменної роздрібної мережі, друга за величиною в світі після Wal-Mart. Усього мережа об'єднує понад 15 тис. магазинів різних форматів у 35 країнах. Розвивається в тому числі по франчайзингу. Заснована в 1957 році, перший магазин мережі відкрився поруч з містом Ансі на сході Франції у перехрестя доріг.

Джерело Дело


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію