22.12.2011

Як краще розташовувати товари на прилавку

Розмова з Оленою Ромазановою, представником мережі точок прикрас з богемського кришталю ТМ BOHEMIAN

Як дизайн точок з продажу біжутерії впливає на успішність цього бізнесу? І чи впливає взагалі?
З нашої практики, успішність бізнесу напряму залежить від дизайну торговельної точки. В першу чергу, дизайн повинен відображати філософію бренду, з якою компанія вийшла на ринок, і яку намагається донести покупцеві. Розробляючи дизайн торговельних точок BOHEMIAN, ми намагалися донести до клієнта унікальність та витонченість нашого бренду, підкреслити його вишуканість та всі переваги кришталю.

Bohemian, Олена Ромазанова

Олена Ромазанова - представник компанії BOHEMIAN

Яка схема розташування продукції на прилавку сприяє кращому сприйняттю товару зі сторони покупця?

В процесі викладки товару нашої компанії ми використовуємо три головні принципи: міри (вітрини не повинні бути перевантаженими колекціями), індивідуальності колекцій (кожна колекція представлена в окремій вітрині, але вони гармонічно пов'язані між собою, та золотого перетину (як правило, виділяється основний та дорогий об'єкт, а решту прикрас на вітрині доповнюють та підкреслюють його, тим самим формуючи вишуканий сюжет вітрини). Кожна вітрина - це картина, яка, відповідно, потребує творчого та індивідуального підходу.

Яким повинен бути оптимальний асортимент торговельної точки з продажу біжутерії, щоб сприяти максимізації прибутків?

Найоптимальнішим є варіант, коли в точці представлені всі цінові ніші та вікові категорії. Так, наприклад, асортимент ТМ BOHEMIAN представлений сьогодні 5 напрямами, які заповняють 5 цінових ніш та охоплюють 5 вікових груп: BOHEMIAN ELITE, BOHEMIAN STEEL, BOHEMIAN Crystal, BOHEMIAN CHARMS, BOHEMIAN BABY. Проте в майбутньому ми маємо намір розширити асортимент новими цікавими напрямками.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Як краще розташовувати товари на прилавку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank