16.11.2011

ZOPPINI представить три бренди

У франчайзингових точках компанії продаватимуться прикраси таких італійських торговельних марок, як ZOPPINI, MAKUTI та MANUEL.ZED.

MPF Group, якій належать торговельні марки ZOPPINI, MAKUTI та MANUEL.ZED, рік тому вийшла на український ринок за допомогою мастер-франчайзингу через компанію "Італтрейд Лтд". Перша точка з продажу італійських прикрас була відкрита українським мастер-франчайзі в Одесі. Зараз компанія має намір розвивати мережу по франчайзингу у містах-мільйонниках. "Першочерговим глобальним завданням, яке ми ставимо перед собою, є відкриття торговельних точок у Києві, Харкові, Львові, Донецьку та Дніпропетровську, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії "Італтрейд Лтд" Анатолій Палиця. - Однак відкриття кіосків та секцій з прикрасами можливе і в містах з кількістю населення 500-600 тисяч чоловік, за умови проведення належного маркетингового дослідження платоспроможності населення та наявності торговельних центрів відповідного рівня".

ZOPPINI, франчайзинг, франшиза

Асортимент прикрас ZOPPINI представлений 600 найменуваннями у 35 категоріях товарів. На кожен з виробів компанія надає двохрічну міжнародну гарантію.

Бренди, які пропонує MPF Group, розрізняються за позиціонуванням. ZOPPINI – це вироби, виготовлені з високолігованої нержавіючої сталі (316 L) або стерлингового срібла, які відносяться до середнього цінового сегменту (виріб коштує в середньому 1 тисячу гривень), та призначені для чоловіків та жінок з класичним смаком. MANUEL.ZED також належить до середнього цінового сегменту та орієнтується на молодь віком від 18 до 25 років. Також нещодавно компанія запустила в продаж лінійку світодіодних годинників AVATAR, виконаних у різноманітній кольоровій гамі та розрахованій на молоду та дорослу аудиторію (середня вартість годинника складає 500 гривень). "Не зважаючи на те, що бренди ZOPPINI та MANUEL.ZED виготовляються зі сталі, буде помилкою відносити їх до категорії біжутерії. Більшість прикрас покриваються дорогоцінними металами - паладієм або рутенієм,та оздоблюються дорогоцінним та напівдорогоцінніми каміннями, а тому також є ювелірними виробами", - стверджує Анатолій Палиця.

Концепція ZOPPINI представлена на сьогодні у 20 країнах світу. Розширення мережі відбувається як за рахунок власних точок, так і з допомогою франчайзингу. "Все залежить від країни розташування. Так, приміром в Росії, функціонує 5 власних точок у Москві і понад 20 франчайзингових у регіонах, тоді як у Дубаї працює 5-6 точок, і всі вони власні, - розповідає Анатолій Палиця. - В Україні ми маємо намір робити акцент на розвиток з допомогою франчайзингу". Майбутнім франчайзі компанія пропонує два формати співпраці: формат кіоску (6-8 кв.м.) та формат окремої секції (магазину) у торговельному центрі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank