01.09.2011

Casablanca: тепер і в Донецьку

У компанії з’явиться перший франчайзі на сході

Мережа спеціалізованих магазинів з продажу біжутерії та аксесуарів Casablanca об’єднує вже 25 магазинів, 14 з яких франчайзингові. Зараз компанія веде переговори з потенційним франчайзі з Донецьку та активно шукає партнерів у Києві. "Наш майбутній франчайзі в Донецьку має намір переорієнтувати свої магазини під нашу торговельну марку, - розповів власник мережі магазинів Casablanca Ігор Пешко. - В якому форматі відкриється перша франчайзингова точка в Донецьку - поки що невідомо, адже він є власником цілої мережі магазинів: як великих, так і малих". Протягом року компанія відкрила нові торговельні точки в містах Стрий Львівської області та Хуст, що на Закарпатті. Останнє відкриття відбулося три тижні тому в Тернополі. Там почав роботу повноформатний магазин самообслуговування. Це вже не перша точка в цьому місті: в одному з ТЦ Тернополя вже давно функціонує "острівець" торговельної марки Casablanca.

Магазин CASABLANCA, супермаркет біжутерії

У магазинах Casablanca представлений асортимент біжутерії та аксесуарів: сережки, підвіски, намиста, браслети, кільця, брошки, шпильки, обручі, шарфи, ремені, годинники.

Завдяки прямим угодам, укладеним з низкою найбільших виробників біжутерії та аксесуарів різних країн світу, мережа ТМ Casablanca забезпечується товарами виробництва Італії, Чехії, Індії, Ізраїлю, Туреччини, Китаю, та Південної Кореї. З року в рік компанія розширює коло своїх партнерів,фабрик-постачальників в цих країнах.

Casablanca розвивається у двох форматах: "острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі близько дві третини "острівців".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank