01.09.2011

Casablanca: тепер і в Донецьку

У компанії з’явиться перший франчайзі на сході

Мережа спеціалізованих магазинів з продажу біжутерії та аксесуарів Casablanca об’єднує вже 25 магазинів, 14 з яких франчайзингові. Зараз компанія веде переговори з потенційним франчайзі з Донецьку та активно шукає партнерів у Києві. "Наш майбутній франчайзі в Донецьку має намір переорієнтувати свої магазини під нашу торговельну марку, - розповів власник мережі магазинів Casablanca Ігор Пешко. - В якому форматі відкриється перша франчайзингова точка в Донецьку - поки що невідомо, адже він є власником цілої мережі магазинів: як великих, так і малих". Протягом року компанія відкрила нові торговельні точки в містах Стрий Львівської області та Хуст, що на Закарпатті. Останнє відкриття відбулося три тижні тому в Тернополі. Там почав роботу повноформатний магазин самообслуговування. Це вже не перша точка в цьому місті: в одному з ТЦ Тернополя вже давно функціонує "острівець" торговельної марки Casablanca.

Магазин CASABLANCA, супермаркет біжутерії

У магазинах Casablanca представлений асортимент біжутерії та аксесуарів: сережки, підвіски, намиста, браслети, кільця, брошки, шпильки, обручі, шарфи, ремені, годинники.

Завдяки прямим угодам, укладеним з низкою найбільших виробників біжутерії та аксесуарів різних країн світу, мережа ТМ Casablanca забезпечується товарами виробництва Італії, Чехії, Індії, Ізраїлю, Туреччини, Китаю, та Південної Кореї. З року в рік компанія розширює коло своїх партнерів,фабрик-постачальників в цих країнах.

Casablanca розвивається у двох форматах: "острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі близько дві третини "острівців".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Casablanca: тепер і в Донецьку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank