20.07.2011

Бариста Плюс – франчайзинг за ієрархією

Компанія пропонує чотирирівневий франчайзинг

Торговий дім "Бариста Плюс" – це компанія, яка займається дистрибуцією кави та обладнання, необхідного для її приготування. В асортименті товарів компанії – натуральна зернова кава, чай, гарячий шоколад, професійне обладання, аксесуари та інші комплектуючі.

Експерти дегустують каву, франчайзинг, франшиза

Обсмаження зелених кавових зерен компанія "Бариста Плюс" здійснює безпосередньо в Україні, тому кава надходить в продаж вже за тиждень після обсмаження, а клієнт купує її не пізніше ніж через місяць.

Компанія пропонує своїм партнерам чотирирівневу структуру франчайзингу, яка дозволяє залучати франчайзі із різним рівнем інвестицій. В залежності від коштів, які підприємець готовий вкласти у розвиток цього бізнесу, він може стати франчайзі області, франчайзі міста з населенням більше ніж 500 тис., франчайзі міста із населенням менше ніж 500 тис. чи франчайзі – приватним менеджером району або містечка з населенням до 100 тис чоловік. Франчайзі вищого рівня вкладає в бізнес більше коштів і отримує більше переваг: при залученні кожного нового франчайзі нижчого рівня він отримує половину суми від його паушального внеску. Проте, матеріальні вигоди множаться на відповідальність: поставки продукції місцевим відділенням здійснюються вже не центральним офісом, а франчайзі області.

Зараз в компанії існує 5 точок обласного значення: в Одесі, Сумах, Донецьку, Луганську та Дніпропетровську, а також – одна власна у Харкові. На місцевому рівні покищо мережа представлена трьома точками. Проте в планах – відкрити представництво у всіх містах та містечках України, а це – понад 2000 відділень.

Найближчим часом очікується поширення мережі на терени західної України. "Зараз ведуться переговори із Рівним, Луцьком, Львовом, Чернівцями та Вінницею, - розповідає керівник проекту Тогового дому "Бариста Плюс" Олександр Воєводін. – Після того, як мережа охопить всі обласні центри України, ми плануємо реалізацію п'яти регіональних мастер-ліцензій: в Західному, Східному, Північному, Південному та Центральному регіонах."

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

5
Бариста Плюс – франчайзинг за ієрархією
Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank