25.05.2011

ZARINA: перспективи розвитку

Керівництво компанії спільно з франчайзі підвели підсумки роботи мережі за 2010 рік та обговорили плани розвитку

21 травня в рамках 21-ї міжнародної спеціалізованої виставки "Ювелір Експо Україна" відбувся круглий стіл керівництва і франчайзі мережі магазинів "Ювелірний Дім ZARINA", - повідомляє прес-служба компанії. Наталія Нетовкіна, творець бренда "Ювелірний Дім ZARINA", повідомила, що за минулий рік було відкрито 9 магазинів: по одному - в Монтре (Швейцарія), Донецьку, Борисполі, Маріуполі, Тернополі, по два - у Харкові та Києві. Найближчим часом почне працювати магазин у Львові. Надійшли пропозиції про відкриття бутиків у Вінниці, Луганську, Чернігові.

Франчайзингову мережу ювелірних бутиків компанія розвиває з 2006 року

"Ми плануємо, щоб протягом року почали працювати магазини "Ювелірний Дім ZARINA" в кожному обласному центрі України", - повідомила Наталія Нетовкіна. Так само вона розповіла, що планує продовжити розвиток мережі ZARINA за кордоном. "Незважаючи на високу конкуренцію на європейському ювелірному ринку та високі стандарти торгівлі, ми змогли знайти свою нішу. І головне нам пощастило в тому, що у швейцарців смак на ювелірні прикраси збігся з нашим", - повідомила Наталія Нетовкіна. Після відкриття магазину в Монтре, незабаром почнуть працювати бутіки в Женеві, в готелі Кемпінскі, і на центральній вулиці міста Лозанна (Швейцарія).

Володимир Черниш, бізнес-тренер, проаналізував роботу магазинів мережі. Він звернув увагу партнерів на те, щоб продавці чітко дотримувалися корпоративні стандарти обслуговування, які сьогодні є одними з найважливіших конкурентних переваг мережі "Ювелірний Дім ZARINA" на українському ринку.

Під час заходу були підведені підсумки конкурсів на "Кращого продавця мережі "Ювелірний Дім ZARINA" і "Кращого магазину мережі "Ювелірний Дім ZARINA". Наталія Нетовкіна вручила грамоти та цінні подарунки переможцям конкурсів - продавцеві магазину, розташованому в київському ТЦ "Ашан", Анастасії Горбань - продавцеві магазину, який знаходиться в київському ТЦ "Метроград". Юрію та Наталії Перекрестовим були вручені цінний подарунок і грамота за бездоганне дотримання стандартів, прийнятих в торговій мережі Ювелірний Дім ZARINA, за їх магазин, який розташований на набережній в місті Ялта.

Під час роботи круглого столу Наталія Нетовкіна представила начальника служби безпеки Костянтина Омаргалієва. "До завдань Служби безпеки будуть входити облік ризиків всього бізнесу і знаходження механізмів протидії втрат і порушень, як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторін бізнесу, - повідомив Омаргаліев. - Відділ служби безпеки несе відповідальність за забезпечення якісної охорони у всій мережі магазинів "Ювелірний Дім ZARINA", веде юридичний супровід ситуацій, що виникають з контролюючими органами, вирішує внутрішні проблеми і питання, що виникають у компанії".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank