22.04.2011

SPAR став гурманом

Відкрився перший делікатесний маркет міжнародної торговельної мережі продовольчих супермаркетів SPAR

Мережа супермаркетів SPAR в Україні поповнилася магазином нового формату - SPAR Gourmet, повідомляє RetailStudio.org. Відкриття нової точки відбулося в Луганську 15 квітня. Це перший делікатесний маркет у торговельній мережі SPAR-Україна.

Перший делікатесний маркет торговельної мережі SPAR-Україна у місті Луганськ

Покупцям пропонується великий вибір делікатесних продуктів і кулінарії власного виробництва, а також найсвіжіші овочі, фрукти, морепродукти та риба. Всі вітрини зроблені ​​індивідуально для магазину SPAR Gourmet відповідно до дизайну торговельного залу. Холодильне обладнання для SPAR Gourmet виготовлено за спеціальним замовленням з урахуванням особливостей кожного виду продуктів.

У магазині організовано два гастрономічних "острова" вітрин "Cube" з набором різнотемпературних модулів для продажу охолоджених продуктів та гарячої кулінарії. Щоб не порушувати конфігурацію гастрономічною лінії, спеціально розроблені та встановлені кутові елементи "Cube", конструкція яких дозволяє обійти колони. Для зручності обслуговування вітрини оснащені гідропідйомом фронтального скла.

Свіжі овочі та фрукти продаються у спеціалізованій холодильній вітрині "Mango" зі зручними викатними стелажами для швидкого оновлення і поповнення експозиції.

Для м'ясних і молочних продуктів, свіжого м'яса і упакованих рибних продуктів застосована лінія холодильних вертикальних вітрин "Medusa Optima" лінії "Cube" з вертикальним випарником.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank