15.12.2010

Наш Край: відкриття щомісяця

Кожного місяця мережа "Наш Край" поповнюється декількома магазинами, у грудні вже відкрилося 4 супермаркети

Грудень поповнив мережу супермаркетів "Наш Край" чотирма новими магазинами. Три з них відкрилися у місті Львові. Магазини працють у форматі "Експрес" на умовах франчайзингу, покупців обслуговують дві каси, діє накопичувальна дисконтна програма, торговельні площі торгових залів становлять від 70 до 100 кв. м.

Супермаркети "Наш Край" працюють у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес

Також 11 грудня 2010 року відбулося відкриття другого магазину "Наш Край" у місті Чернівці. Відкриття супроводжувалося різноманітними акціями, конкурсами, врученням цінних та заохочувальних подарунків.

За три осінніх місяці компанія відкрила сім магазинів: три власних (два у Луцьку та один у Києві) та чотири франчайзингових (по одному у Львові та Луцьку і два у Києві). Загалом мережа "Наш Край" зараз об’єднує 646 торгових закладів і налічує 24 власних магазинів та 42 - франчайзингових.

Торговельна мережа "Наш Край" - національний оператор ринку ритейлу, представлений у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. Стратегічне управління проектом здійснює інвестиційна компанія VolWest Group, а операційне - компанія "Наш Край-ЛЦ". На сьогодні у рамках стратегії розвитку мережі працює напрямок франчайзингу. Перший супермаркет "Наш Край" розпочав свою роботу в 2001 році.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank