15.12.2010

Наш Край: відкриття щомісяця

Кожного місяця мережа "Наш Край" поповнюється декількома магазинами, у грудні вже відкрилося 4 супермаркети

Грудень поповнив мережу супермаркетів "Наш Край" чотирма новими магазинами. Три з них відкрилися у місті Львові. Магазини працють у форматі "Експрес" на умовах франчайзингу, покупців обслуговують дві каси, діє накопичувальна дисконтна програма, торговельні площі торгових залів становлять від 70 до 100 кв. м.

Супермаркети "Наш Край" працюють у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес

Також 11 грудня 2010 року відбулося відкриття другого магазину "Наш Край" у місті Чернівці. Відкриття супроводжувалося різноманітними акціями, конкурсами, врученням цінних та заохочувальних подарунків.

За три осінніх місяці компанія відкрила сім магазинів: три власних (два у Луцьку та один у Києві) та чотири франчайзингових (по одному у Львові та Луцьку і два у Києві). Загалом мережа "Наш Край" зараз об’єднує 646 торгових закладів і налічує 24 власних магазинів та 42 - франчайзингових.

Торговельна мережа "Наш Край" - національний оператор ринку ритейлу, представлений у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. Стратегічне управління проектом здійснює інвестиційна компанія VolWest Group, а операційне - компанія "Наш Край-ЛЦ". На сьогодні у рамках стратегії розвитку мережі працює напрямок франчайзингу. Перший супермаркет "Наш Край" розпочав свою роботу в 2001 році.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Наш Край: відкриття щомісяця

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank